Coldwell Banker Ankara VIP Gayrimenkul Ofisi açtı!

Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Coldwell Banker, Türkiye'de hızla büyümeye devam ediyor

Coldwell Banker Ankara VIP Gayrimenkul Ofisi açtı!

25 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Coldwell Banker, Türkiye'de hızla büyümeye devam ediyor. Coldwell Banker Ankara VIP Gayrimenkul Ofisi törenle hizmete girdi. Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk gayrimenkul firması olan ve 2013'te Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Coldwell Banker, Ankara'da Kavaklıdere VIP ofisini açtı. Halen 6 kıtada, 51 ülkede, 3.200 ofisinde 120.000’i aşkın gayrimenkul profesyoneli ile her yıl milyonlarca alıcı ve satıcı adayına ulaşan Coldwell Banker, bundan böyle Başkentlilere Çankaya/Kavaklıdere'deki ofisiyle profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunacak. 

Çok sayıda davetlinin katıldığı VIP Kavaklıdere Ofisinin açılışında konuşan Ülke Direktörü Gökhan Taş, Coldwell Banker olarak Türkiye'de hızlı bir büyüme gerçekleştirdiklerini belirterek, "Türkiye pazarına girdiğimiz anda itibaren kısa sürede şube sayımızı artırdık ve yüzde 400'lük hızlı bir büyümeyle Türkiye'deki ofislerimizin sayısını 43'e çıkardık" dedi. Coldwell Banker'ın gayrimenkul sektöründeki liderliğini 108 yıldır sürdürdüğü vurgulayan Taş şöyle devam etti: "Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında global olarak en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıyız. Türkiye’de gayrimenkul franchising konusunda; kendini işine adamış, en tecrübeli, hizmet odaklı, atak, dinamik, enerjik, yenilikçi, profesyonel ve dünya birinciliklerine sahip en başarılı kadro ile hizmet vermekteyiz. Türkiye pazarında İstanbul ve Ankara emlak ve gayrimenkul alanında dinamik bir yapıya sahip. Coldwell Banker olarak bizler İstanbul'un yanı sıra Ankara'nın da bu alandaki öneminin bilinciyle, bundan böyle Başkent'in merkezinde Coldwell Banker VIP Gayrimenkul ofisimizle hizmet vereceğiz."

Konuşmasının ardından Ülke Direktörü Gökhan Taş, Coldwell Banker VIP Ofisi Brokeri Bora Fatih Özbek ile birlikte kurdeleyi keserek ofisin açılışını yaptı.