Coldwell Banker sektörün nabzını tutuyor

Coldwell Banker Türkiye'nin, her üç ayda bir gerçekleştirdiği "Blue Days" toplantıları, gayrimenkul profesyonellerini bir araya getirdi

Coldwell Banker sektörün nabzını tutuyor

Coldwell Banker'in üç ayda bir gerçekleştirdiği ve bu zamana kadar Adana, Ankara, İzmir ve İstanbul olmak üzere 4 farklı ilde düzenlenen Blue Days toplantılarına yaklaşık 450 gayrimenkul profesyoneli katıldı. İstanbul Dedeman Bostancı Otel'de düzenlenen son toplantının açılış konuşmasını yapan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, Türkiye pazarına girdiği günden bu yana büyük bir gelişme kaydettiklerini belirtti.

23 İlde 67 ofis
2015'te pazarda sağlam projelerle rekabete devam edeceklerini söyleyen Taş,  "Gayrimenkul sektöründe devrim niteliğinde kararlar aldık. Sektörde bir ilki gerçekleştirerek franchise sözleşmelerimizin süresini 5 yıldan 10 yıla çıkardık. Böylelikle franchise sahiplerimizin ve gayrimenkul danışmanlarımızın, sektörümüzde en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefimize bir adım daha yaklaştık. Yeni franchise anlaşmalarımızla birlikte ofis sayımızı hızla artırarak 23 ilde 67 ofise ve 500'e yakın gayrimenkul danışmanına ulaştık." dedi.

Coldwell Banker

"Blue Days" toplantısına katılan Google Türkiye Ülke Başkanı Önder Güler ise, Coldwell Banker ile yaptıkları işbirliğinin detayları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Coldwell Banker'ın da tıpkı Google gibi ezber bozan bir şirket olduğunu

ifade eden Önder Güler, tüm dünyada viral pazarlamayı çok doğru bir şekilde yaptıklarını, Coldwell Banker'ın ABD'deki ofislerinin dörtte üçü ile çalıştıklarını belirtti. Güler, Türkiye'de yaptığımız uygulama ve çalışmalarla bir yıl sonra Coldwell Banker'ın tüm dünyadaki franchiseları içerisinde örnek bir noktaya geleceğinden emin olduğu söyledi.

Coldwell Banker Sinerji Ofisi Brokerı Birten Yalçınkaya, Coldwell Banker Baras Ofisi Brokerı Sühran Aras, Coldwell Banker Invest Ofisi Gayrimenkul Danışmanı Hakan Şengül, Coldwell Banker Baras Ofisi Gayrimenkul Danışmanı Gökhan Akdoğan, Coldwell Banker Trio Ofisi Gayrimenkul Danışmanı Can Murat Uğurcan ile Coldwell Banker Başkent Ofisi Brokerı Evren Barutçu'da toplantılarda başarı hikayelerini tüm katılımcılarla paylaştı.

"Blue Days"in Adana'daki toplantısına Adana, Mersin, İskenderun ofisleri, Ankara'daki toplantısına Ankara, Konya, Eskişehir ofisleri, İzmir'deki toplantısına Manisa, Kuşadası, Bodrum, Bergama, Çanakkale ve İzmir ofisleri, İstanbul'daki toplantısına ise, Tekirdağ, Bursa ve Antalya'da bulunan ofisleri katıldı.