Commerce Center Ankara!

Ankara'da yükselen Commerce Center projesi Hasmetal tarafından hayata geçiriliyor

Commerce Center Ankara!

Ankara'da yükselen Commerce Center projesi Hasmetal tarafından hayata geçiriliyor. Ankara İvedik'te inşa edilen proje 3 bloktan oluşuyor. 96 ofis, 61 dükkan ve 120 odalı 4 yıldızlı otelin yer alacağı Commerce Center İvedik projesi ayrıcalıkları içerisinde açık ve kapalı otopark, avm, fitness, restoran, güvenlik ve kafe yer alıyor. 

Commerce Center fiyatları ise 332 bin lira ile 550 bin lira arasında değişiyor. Commerce Center projesinden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ise 2 bin liradan başlaması bekleniyor. 

Commerce Center Ankara projesinde dükkan büyüklükleri 48 metrekare ile 710 metrekare arasında, ofis büyüklükleri ise 70 metrekare ile 90 metrekare arasında değişiyor. Projede ofislerin tavan yüksekliği ise 3.30 metre. 

Ankara organize sanayi bölgesi İvedik OSB'de yükselen Commerce Center, Ostim metroya 3,5 kilometre, çevre yoluna 4,5 kilometre, havalimanına ise 32 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 

Commerce Center adres bilgisi : İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Melih Gökçek Bulvarı. No: 63 06370 İvedik - Yenimahalle - Ankara
Commerce Center iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 380 90 00
Web adresi : hmcommercecenter.com

Firma Bilgisi: Hasmetal
Proje Bilgisi: Commerce Center