Contemporary İstanbul konuklarını Nurus ile ağırlıyor

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Nurus, Contemporary İstanbul’un bu yılki ürün sponsorluğunu üstlendi

Contemporary İstanbul konuklarını Nurus ile ağırlıyor

Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Nurus, Contemporary İstanbul’un bu yılki ürün sponsorluğunu üstlendi. Anlaşma çerçevesinde 23 ülkeden 520 sanatçıyı ve 75.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlayacak olan Contemporary İstanbul konutlarını, Nurus ürünleriyle ağırlayacak.

13-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek
13 – 16 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Contemporary İstanbul’un ürün sponsorluğunu üstlenen Nurus’un ayrıca önemli bir sergi organizasyonuna da imza atacak. 15. senesini dolduran Atilla Kuzu tasarımı Taklamakan ile ziyaretçilerin karşısına çıkacak olan Nurus, doğanın geometrik çizgilerinden esinlenerek tasarlanan Taklamakan’ın insan bedenine uyumunu gözler önüne serecek. Sergi ayrıca Nurus’un 2014 yılında Bernhardt Design ile yaptığı stratejik işbirliği sonucunda Türkiye’de üretilerek Avrupa ve Ortadoğu’ya satılan Yves Behar tasarımı Fly, Arik Levy tasarımı Forest ve Shelly Shelly tasarımı Loft ürünlerini yakından görme imkanı sunuyor.

Nurus Mobilyaları

Güncel sanatın uluslararası fikir liderlerini tartışma ve konuşmalar ile bir araya getiren Contemporary İstanbul Dialogues Konferans Programı katılımcıları, konuşmalar öncesi Nurus ürünlerinden oluşan alanda dinlenecek. Rahat ve renkli bir oturum düzeni kurgulanan alanda, konfor ve şıklık çağdaş tasarım anlayışı içinde kullanıcı ile buluşuyor.  Etkinliğin bar alanında ayrıcalıklı bir yemek ve sosyalleşme alanına da destek veren Nurus, toplantıları rastlantısal anlara dönüştüren Picnic ile yenilikçi bir oturma alanı kurguluyor.