Coordinat Bornova Projesi!

Coordinat Bornova projesi DRC Grup güvencesi ile İzmir Bornova'da hayat buluyor

Coordinat Bornova Projesi!

Coordinat Bornova projesi DRC Grup güvencesi ile İzmir Bornova'da hayat buluyor. Projede tamamı B blokta bulunan 1+0 daireler yalnızca yatırımcılara satılıyor. Bu dairelerin işletmesi ise 5 yıl boyunca DRC Grup tarafından yapılıyor. Daire boş kalsa bile, kira her ay düzenli olarak ödeniyor. 

A blokta bulunan 1+1 ve 2+1 daireler ise hem oturum hem de yatırım için tercih ediliyor. Sakinlerine otel konseptinde hizmet sunan projede istedikleri zaman dairelerini DRC Grup işletmesine vererek kiralarını garanti altına alabiliyorlar. 

 

Coordinat Bornova Projesi!

 

8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Coordinat Bornova 27 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projenin 21 bin 500 metrekaresi ise sosyal alanlar için ayrılıyor. 8 katlı 2 blokta toplam 500 adet daireden meydana gelen projede 1+0 daire alanları 22 metrekare, 1+1 daire alanları 40 ila 42 metrekare arasında, 2+1 daire alanları ise 70 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kuaför, market, sauna ve sinema bulunuyor. Daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

 

Coordinat Bornova Projesi!

 

Coordinat Bornova fiyatları ise 184 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede maksimum konut fiyatının ise 462 bin TL olması bekleniyor. Projeden konut satın almak isteyenler anlaşmalı bankalardan banka kredisi kullanabiliyor. Projede daireler eşyalı olarak teslim ediliyor. 

"Coordinat Bornova Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Coordinat Bornova Projesi!

Coordinat Bornova Projesi!

Coordinat Bornova Projesi!

Coordinat Bornova Projesi!

Firma Bilgisi: DRC Grup
Proje Bilgisi: Coordinat Bornova