Cordella Kartal daire fiyatları 254 bin TL'den başlıyor

Tamamı peşin alımlarda yüzde 8 oranında indirim yapılan Cordella Kartal daire fiyatları minimum 254 bin TL'den başlıyor

Cordella Kartal daire fiyatları 254 bin TL'den başlıyor

2017 yılının Aralık ayında teslimlerinin yapılması beklenen Cordella Kartal, İstanbul Anadolu Yakası'nda yükseliyor. Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığında inşa edilen proje, 215 adet daire ile 3 adet ticari birimden meydana geliyor. 

Toplam 7 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanan Cordella Kartal projesi; biri 15, diğeri 16 ve öteki 17 katlı üç blok halinde yükseliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 normal kat daireler ile bahçe katı dairelere yer veriliyor. 

Cordella Kartal'da dairelerin büyüklüğü 55 metrekare ila 157 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Fiyatları ise minimum 254 bin TL'den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 8 indirim yapılıyor. 

Yüzde 1 oranında KDV uygulanan Cordella Kartal'ın avantajlı ödeme planına göre; daire bedelinin yüzde 25'lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Geriye kalan yüzde 75'lik tutar için ise 24 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.  

Kayıhan Yapı Cordella Kartal'ın sosyal donatıları şöyle sıralanıyor; açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, fitness center, bay-bayan sauna, çocuk oyun parkı, süpermarket, güvenlik hizmeti ve geniş peyzajlı dinlenme alanları. 

Adalar manzarasına hakim olan Scon Yapı Cordella Kartal; metroya 2 dakika, marmaraya 2 dakika, sahil yoluna 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 3 dakika, Büyük Anadolu Adalet Sarayı'na 2 dakika, Kartal İDO İskelesi'ne 4 dakika, Pendik İDO İskelesi'ne 7 dakika, Bostancı İDO İskelesi'ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika ve Uluslararası Fuar Alanı'na 15 dakika mesafede. 

Firma Bilgisi: Kayıhan Yapı - Scon Yapı
Proje Bilgisi: Cordella Kartal