Cordella Kartal ödeme planı

Cordella Kartal ödeme planı kapsamında 0 faiz imkanı yer alıyor

Cordella Kartal ödeme planı

Cordella Kartal projesi Kayıhan ve Scon Yapı tarafından Kartal'da hayata geçiriliyor. 23 ve 25 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan Cordella Kartal projesi kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 daireler bulunuyor. Bahçe katı ve dubleks dairlerin de yer aldığı Cordella Kartal projesi 7 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Cordella Kartal satılık daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiyor.

Cordella  Kartal'da konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuluyor. Bunlar arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çok amaçlı açık spor alanı, fitness, bay ve bayan sauna, çocuk oyun parkı, süpermarket, güvenlik, geniş peyzajlı dinlenme alanları, prestijli ve modern mimari, geniş, kullanışlı ve ferah daireler bulunuyor.

203 adet daire ve 3 adet ticari birimin bulunduğu Cordella Kartal projesi ödme planı ile dikkat çekiyor. Cordella Kartal ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 12 indirim imkanı sunuluyor. Buna ek olarak peşin ödemelerde yüzde 8 indirim yapılıyor. Ayrıca yüzde 25 peşin kalan bakiye de banka kredisi şeklinde ödenebiliyor. Cordella Kartal ödemelerinde bir diğer seçenek ise 0 faiz imkanı. Bu bağlamda 24 ay esnek ödeme planı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Cordella Kartal teslim tarihi
Cordella Kartal teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Cordella Kartal nerede?
Kayıhan ve Scon Yapı tarafından hayata geçirilen Cordella Kartal'da inşa ediliyor. Kartal'da E-5 karayolu ve sahil yoluna yakın olması sebebiyle büyük ilgi görüyor. Anadolu Yakası Adalet Sarayı, Kartal Eğitim-Araştırma Hastanesi ve önemli hizmet kurumlarına yakınlığıyla da merkezi bir lokasyonda hayata geçiriliyor.

Cordella Kartal merkezi noktalara uzaklıkları da şöyle:
Metroya 2 dk.
Marmaraya 2 dk.
Sahil yoluna 2 dk.
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesine 3 dk.
Büyük Anadolu Adalet Sarayına 2 dk.
Kartal İDO İskelesine 4 dk.
Pendik İDO İskelesine 7 dk.
Bostancı İDO İskelesine 10 dk.
Sabiha Gökçen Havalimanına 12 dk.
Uluslararası Fuar Alanına 15 dk.

"Cordella Kartal ödeme planı" Başlıklı Haberin Galerisi

Cordella Kartal ödeme planı

Cordella Kartal ödeme planı

Cordella Kartal ödeme planı

Cordella Kartal ödeme planı

Proje Bilgisi: Cordella Kartal