Cordella Kartal'da lansman fırsatı sürüyor

Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığıyla Kartal-Atalar'da projelendirilen Cordella Kartal'da inşaat çalışmaları başladı. Projede lansmana özel yüzde 12'lik fırsatı ise sürüyor

Cordella Kartal'da lansman fırsatı sürüyor

Kartal Atalar'da Kayıhan Yapı ve Scon Yapı ortaklığıyla hayata geçirilecek olan kentsel dönüşüm projesi Cordella Kartal'da inşaat çalışmaları başladı.

Cordella Kartal nerede?
Cordella Kartal
'ın, kentsel dönüşümün en planlı uygulandığı ilçelerin başında gelen Kartal'da hayata geçirildiğini söyleyen Kayıhan Yapı Yönetim kurulu Başkanı Mahmut Erdem Kubilay, bölgenin alt yapı ve ulaşım olanaklarıyla da önemli ayrıcalıklar içerdiğini söyledi. Kartal'ın marka konutlar, Marmaray ve metro gibi projelerle birlikte çekim merkezi haline geldiğini vurgulayan Kubilay:

"İstanbul’da en fazla konut satışının yapıldığı 2 ilçeden biri Kartal. Hedefimiz Cordella Kartal markasıyla Kartal’ın en iyi, en prestijli projesini hayata geçirmek ve yatırımcılarımızı da memnun etmek..." dedi. 

Cordella Kartal projesi ne zaman teslim edilecek? Öğrenmek için tıklayın...

Cordella Kartal'da lansmana özel yüzde 12 indirim
1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe katı daire tiplerinden meydana gelen 215 adet dairelik Cordella Kartal, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi sosyal olanaklar içeriyor. Daire fiyatlarının 3.600 TL/metrekareyi bulduğu projede, lansmana özel yüzde 12'lik indirim fırsatı ise sürüyor. Cordella Kartal'da 1+1 daireler 279.000, 2+1 daireler 436.000 ve 3+1 daireler de 649.000 TL'den satışa sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 8 indirim suluna projede ayrıca 24 ay 0 faizli firma taksit seçeneği ve yüzde 25 peşin geri kalanı ise 120 aya kadar banka vadeli kredili ödeme seçeneği de yer alıyor. 

Firma Bilgisi: scon yapı
Proje Bilgisi: Cordella Kartal