Cordella Tuzla adres bilgileri!

Cordella Tuzla İçmeler Yayla Mahallesinde yer alıyor

Cordella Tuzla adres bilgileri!

6 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Haziran ayı ile birlikte fiyatlarını güncelleyen Kayıhan Yapı projesi Cordella Tuzla 3 blok şeklinde tasarlanıyor. İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Cordella Tuzla Evleri Üsküdar’a 22 dakika, Marmaray’a 20 dakika mesafede yer alıyor. Toplam 316 adet dairenin bulunduğu Cordella Tuzla projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Cordella Tuzla fiyat bilgileri ise 194 bin TL’den başlıyor. Cordella Tuzla ödemelerini konut sahibi olmak isteyenler Cordella Tuzla ödeme planı kapsamında gerçekleştiriyor. İsteyen banka kredisi isteyen firma bünyesinde taksit isteyen ise peşin ödeme yapabiliyor.

Cordella Tuzla nerede?
Kayıhan Yapı tarafından hayata geçirilen Cordella Tuzla, İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla ilçesinde yer alıyor. Tuzla İçmeler'de E-5’in hemen yanı başında konumlandırılıyor.

Cordella Tuzla nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Cordella Tuzla Üsküdar’a 22 dk, Marmaray’a 20 dk. mesafede bulunuyor. 150 metre uzaklıkta 2015 Mayıs’ta faaliyete geçecek olan 5 bin kişinin çalışacağı İş Bankası Teknoloji ve Operasyon Merkezi bulunuyor. 750 metre mesafede Belediye, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü ve yeni yapılacak olan 2 bin kişinin çalışacağı 400 yataklı Tuzla Bölge Devlet Hastanesi yer alıyor.

Cordella Tuzla iletişim bilgileri
Cordella Tuzla adres: Yayla Mahallesi Cengiz Topel Cad. No:111 Tuzla-İstanbul
Cordella Tuzla telefon: 444 2 185

Proje Bilgisi: Cordella Tuzla