Cordella Tuzla avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu

Tuzla’nın en lüks konut projeleri arasında yerini alan Cordella Tuzla avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu

Cordella Tuzla avantajlı fiyatlarla satışa sunuldu

13 Kasım 2013 / emlakwebtv
Kayıhan Yapı’nın Tuzla’da inşasına başladığı Cordella Tuzla projesi lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Satışa yeni çıkan projeye şimdiden yoğun yatırımcı ilgisi geliyor.

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan lansman fiyatları kısa süre geçerli olacak. 120 aya kadar %0,80 faiz oranıyla kredi kullanılan projede alternatif ödeme planları da sunuluyor.

Cordella Tuzla 20 milyon Dolar yatırımla hayata geçiriliyor
Tuzla’nın en değerli noktasında, E5 Otoyolu’nun yanı başında konumlandırılan Cordella Tuzla 20 milyon Dolar yatırımla hayata geçiriliyor.

10 bin 420 metrekare arsa üzerinde yükselen proje, 216 daireden oluşuyor. Büyüklükleri 77 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen daire seçenekleri 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşuyor.

Cordella Tuzla’da fiyat avantajları kasım ayında geçerli
Lüks detayları, proje donatıları ve yüksek yatırım potansiyeliyle yoğun ilgi gören Cordella Tuzla’nın şimdiden %35’i sahiplerini buldu.

Kasım sonuna kadar geçerli olacak fiyatlar 180 bin TL ile 420 bin TL arasında değişiyor. 120 aya kadar cazip oranlarla kredi kullanılan projede, Kayıhan Yapı bünyesinde sağlanan taksitlendirme kapsamında; %50’si peşin, kalan kısmı vade farksız olarak teslime kadar ödenebiliyor.

Cordella Tuzla’da %1 KDV avantajı
Teslimlerin 2015 Haziran’da yapılacağı Cordella Tuzla’nın en büyük avantajlarından biri de %1 KDV oranına tabi tutulması.

Yatay bir mimariyle hayata geçirilen Cordella Tuzla, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, spor alanı, çocuk oyun alanları, anaokulu, 7/24 güvenlik sistemi, peyzaj alanları ve kapalı otoparkıyla öne çıkıyor.

Cordella Tuzla hakkında detaylı bilgi için: www.cordella.com.tr

Proje Bilgisi: Cordella Tuzla