Cordella Tuzla ödeme planı!

Kayıhan Yapı Cordella Tuzla ödeme planı kapsamında konut alıcılarına 3 farklı seçenek sunuyor

Cordella Tuzla ödeme planı!

6 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Önümüzdeki yıl teslim edilmesi planlanan Cordella Tuzla ödeme planı kapsamında konut sahiplerine birbirinden farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Cordella Tuzla’da toplam 316 adet daire bulunuyor. Cordella Tuzla konut sahiplerine yüzme havuzu, sauna, kreş, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center gibi imkanları da sunuyor. Cordella Tuzla Evlerinin büyüklükleri ise 77 metrekareden başlıyor.

Cordella Tuzla ödeme planı ve fiyatları
194 bin TL ile 470 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahip olan Cordella Tuzla ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere 3 farklı seçenek sunuyor. Cordella Tuzla ödeme planı na dahil olan seçenekler şöyle:
1.24 ay vade farksız firma bünyesinde taksit,
2.0.95 faiz oranında banka kredisi,
3.Peşin ödeme.

Cordella Tuzla nerede?
Kayıhan Yapı tarafından hayata geçirilen Cordella Tuzla, İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla ilçesinde yer alıyor. Tuzla İçmeler'de E-5’in hemen yanı başında konumlandırılıyor.

Cordella Tuzla nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Cordella Tuzla Üsküdar’a 22 dk, Marmaray’a 20 dk. mesafede bulunuyor. 150 metre uzaklıkta 2015 Mayıs’ta faaliyete geçecek olan 5 bin kişinin çalışacağı İş Bankası Teknoloji ve Operasyon Merkezi bulunuyor. 750 metre mesafede Belediye, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü ve yeni yapılacak olan 2 bin kişinin çalışacağı 400 yataklı Tuzla Bölge Devlet Hastanesi yer alıyor.

Cordella Tuzla iletişim bilgileri
Cordella Tuzla adres: Yayla Mahallesi Cengiz Topel Cad. No:111 Tuzla-İstanbul
Cordella Tuzla telefon: 444 2 185 

Proje Bilgisi: Cordella Tuzla