Cordella Tuzla teslim tarihi 2015 Haziran!

Kayahan Yapı projesi Cordella Tuzla 2015 Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor

Cordella Tuzla teslim tarihi 2015 Haziran!

6 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Cordella Tuzla teslim tarihine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Cordella Tuzla projesi Kayıhan Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde hayata geçiriliyor. Cordella Tuzla Evleri’nde toplam 316 adet daire yer alıyor ve bu daire büyüklükleri 77 metrekareden başlıyor. Cordella Tuzla projesinde bulunan daireler ise 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanıyor. Birçok sosyal donatının yer aldığı Cordella Tuzla teslimleri ise merakla bekleniyor.

Cordella Tuzla teslim tarihi
İstanbul Anadolu Yakasında Kayıhan Yapı tarafından inşa edilen Cordella Tuzla teslim tarihi oalrak 2015 Haziran ayı veriliyor.

Cordella Tuzla ödeme planı ve fiyatları
194 bin TL ile 470 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahip olan Cordella Tuzla ödeme planı kapsamında konut sahibi olmak isteyenlere 3 farklı seçenek sunuyor. Cordella Tuzla ödeme planı na dahil olan seçenekler şöyle:
1.24 ay vade farksız firma bünyesinde taksit,
2.0.95 faiz oranında banka kredisi,
3.Peşin ödeme.

Cordella Tuzla nerede?
Kayıhan Yapı tarafından hayata geçirilen Cordella Tuzla, İstanbul Anadolu Yakasında Tuzla ilçesinde yer alıyor. Tuzla İçmeler'de E-5’in hemen yanı başında konumlandırılıyor.

Cordella Tuzla nasıl gidilir?
İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Cordella Tuzla Üsküdar’a 22 dk, Marmaray’a 20 dk. mesafede bulunuyor. 150 metre uzaklıkta 2015 Mayıs’ta faaliyete geçecek olan 5 bin kişinin çalışacağı İş Bankası Teknoloji ve Operasyon Merkezi bulunuyor. 750 metre mesafede Belediye, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü ve yeni yapılacak olan 2 bin kişinin çalışacağı 400 yataklı Tuzla Bölge Devlet Hastanesi yer alıyor.

Cordella Tuzla iletişim bilgileri
Cordella Tuzla adres: Yayla Mahallesi Cengiz Topel Cad. No:111 Tuzla-İstanbul
Cordella Tuzla telefon: 444 2 185

Proje Bilgisi: Cordella Tuzla