Çorlu’da adım attı, İstanbul’a da gelecek

Onur Marketler zincirinin kurucusu Özen Grup, deneyimini inşaat sektörüne taşıyor.

Çorlu’da adım attı, İstanbul’a da gelecek

Onur Marketler zincirinin kurucusu Özen Grup, deneyimini inşaat sektörüne taşıyor. Özen Grup şirketlerinden İnaş Yapı, Venara konut projesinin ilk halkasını İlkar İnşaat iş ortaklığıyla Çorlu’da hayata geçiriyor. İnaş Yapı,  gayrimenkul sektöründe önümüzdeki dönemde İstanbul’da da yeni yaşam alanlarına imza atmayı hedefliyor.

Özen Grup’un CEO’su Cemal Özen, İnaş Yapı ile gayrimenkul sektörüne yönelik yatırımlarına ilişkin, “Perakende sektöründe uzun yıllardır işimizi başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Ana işimiz gıda perakendeciliği. Bu alandaki başarımızı, kalitemizi ve güvenimizi farklı bir sektöre taşımak istedik. Ailemizin ikinci kuşağı İnaş Yapı’yla inşaat sektörüne adım atıyor. Onur Marketleri olarak Trakya bölgesinin lider firmasıyız. Bu nedenle ilk projemizi Çorlu’da yapmak istedik. Venara konut projelerinin ilk halkası olan Venara Çorlu, Çorlu’da toplam 248 aile için planlanmış, insanımızın ve çevrenin ihtiyaçları göz önüne alınarak inşa edilen bir yaşam projesi” dedi.

15 bin metrekare alan üzerinde 11 bin metrekarenin yeşil alanlara ayrıldığı ve 248 konuttan oluşan Venara Çorlu projesinde, yüksek standartlarla donatılmış 2+1 ve 3+1 daireler yeni sahiplerini bekliyor. Projede 9 bin 900 TL peşin, 1.300 TL’den başlayan taksit ve yüzde 35 peşine 24 ay sıfır faiz gibi farklı ödeme avantajları bulunuyor.