Corner serisinin ilk halkası Mimaroba’da hayat buluyor

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığıyla Mimaroba’da hayata geçirilen Cornerlife Mimaroba’da fiyatlar 175 bin TL’den başlıyor. Projede yaşam Kasım 2013’te başladı

Corner serisinin ilk halkası Mimaroba’da hayat buluyor

10.01.2014 / Posta Gazetesi 

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın rezidans ve ticari birimden oluşan ve ‘Corner’ serisinin ilk üyesi olan projesi Cornerlife Mimaroba’da yaşam Kasım 2013’te başlarken, satış süreci de tüm hızıyla devam ediyor. 9 bin metrekarelik inşaat alanına sahip 7 katlı projede 43 adet ticari birim ve 60 adet rezidans bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen Cornerlife Mimaroba’da daire büyüklükleri ise 58 metrekareden başlıyor, 215 metrekareye kadar uzanıyor.

‘Corner’ serisinin ilk üyesi olma özelliği taşıyan projede daire fiyatları 175 bin TL’den başlıyor. Projede ticari birimler 400 bin TL’den başlarken, kiralamalar ise 2 bin 500 TL’ seviyesinde seyrediyor. Proje, içinde yer alan 800 metrekarelik iç bahçesinin yanı sıra çatısında konumlandırılan havuzuyla da dikkat çekiyor. 

Dünya markalarını buluşturuyor

Dünya markalarını çatısının altında toplayan Cornerlife Mimaroba’da, gıda zinciri mağazasından fast-food’a, ünlü kahve markasından yapı marketine,  kuru temizlemeden bistro’ya, güzellik merkezinden restoranlara kadar birçok ünlü markaların dükkanları yer alıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği Cornerlife Mimaroba’da ticari birimler 45 ila 1950 metrekare arasında değişiyor.