Cornerlife, daire alana altın kazandıyor

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş; Cornerlife Güneşli projesini ve projedeki altın kampanyasını emlakwebtv’ye anlattı

27 Kasım 2013 / emlakwebtv

Basın Ekspres yolu üzerinde hızla yükselen Cornerlife Güneşli projesi, 2013 yılını iddialı bir kampanya ile uğurluyor. Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında hayata geçirilen 211 konutluk projedeki son konutları alanlara, dairenin metrekaresi kadar gram altın hediye ediliyor.

Emlakwebtv olarak biz de projeyi, kampanyayı, Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın yeni projelerini Keleş İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş ile konuştuk.

Dairenin metrekaresi kadar altın verilecek
Kampanyanın duyurulması ile ilgili olarak satış ofisinde düzenlenen basın toplantısına Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın yöneticileri katıldı. Toplantıda konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, 24 Kasım tarihinden itibaren başlayan kampanya çerçevesinde yılsonuna kadar daire alacak olanlara, dairenin metrekaresi kadar altın verileceğini duyurdu. Keleş, gram altınların yılbaşına özel olarak hazırlandığını da söyledi.

Cornerlife Güneşli teslim tarihi
Soner Keleş, Cornerlife Güneşli’nin Aralık 2014 tarihinden itibaren teslimlere başlayacağını açıkladı. Keleş altın fırsat kampanyasıyla 80 konutun satışının da yılsonuna kadar tamamlanmasının beklendiğini vurguladı. Konutların bu kampanyayla satılması halinde hediye edilecek altın miktarı 10 kiloyu bulacak.

Cornerlife Güneşli’de satışların oldukça iyi gittiğini belirten Soner Keleş, “Projemizin büyük bir kısmı satıldı. Elimizde kalan sınırlı sayıdaki konutu da bu kampanya ile tüketerek yeni projeler için yola çıkmayı düşünüyoruz. İnşaat sektöründe bir ilk olan bu uygulama ile konut alıcılarına altın değerinde fırsat sunuyoruz. Bugün bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat olarak yeni projeler yolda
Soner Keleş, Cornerlife Güneşli projesinden önce, Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat olarak Cornerlife Mimaroba projesine imza attıklarını söyledi. Keleş, önümüzdeki dönemde de Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat olarak yeni projeler geliştireceklerini kaydetti.

Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat, Cornerlife Güneşli’ye komşu 14 bin metrekare arsa üzerinde Cornerofis projesine başlıyor. Toplam inşaat alanı 50 bin metrekareyi bulan Cornerofis projesinde, yatırımcıların alıştığı bölme bölme, kapalı kutu gibi ofis anlayışının dışına çıkılıyor. Dikey binalar yerine az katlı yatay binalardan oluşan Cornerofis, park hissi veren büyük yeşil alanlarda kuruluyor.

35 bin metrekare kapalı alana sahip olması planlanan Cornerofis’te 292 ofis birimi ve 8 ticari birim yer alacak. Güneşli’de inşaatına Şubat 2014 tarihinde başlanacak olan yeni projenin Aralık 2015 tarihinde tamamlanması bekleniyor.

Dünyaca ünlü mimar Hasan Hüseyin Sarı tarafından tasarlanan Cornerofis projesi 40 metrekareden 200 metrekareye kadar değişen geniş ofis seçeneklerine sahip olacak.

Cornerlife Güneşli fiyatlar 
Cornerlife Güneşli projesinin 1. Etabının başlangıcında metrekare fiyatının 2 bin 850 TL seviyesinde olduğunu, şu anda ise rakamların 3 bin 500 TL’ye ulaştığını belirten Soner Keleş, hedeflerinin teslim sırasında bu rakamın 4 bin 500-5 bin TL’ye gelmesi olduğunu vurguladı. Keleş, başlangıçta 3 bin TL seviyesinde olan ikinci etap fiyatlarının da teslim sırasında 4 bin 500 TL’ye ulaşacağını öngördüklerini açıkladı. Soner Keleş lokasyonun önemine de işaret ederek metronun da gelmesiyle mevcut primlerin daha da artacağını anlattı.

Cornerlife Güneşli iletişim:

Adres: Mahmutbey Mah. Halkalı Cd. no:132 Bağcılar/İstanbul
Tel: 445 45 23
Web: www.cornerlifegunesli.com