Cornerlife Güneşli

Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat güvencesi ile inşa edilen Cornerlife Güneşli satılık daire büyüklükleri 44 ile 167 metrekare arasında değişiyor

Cornerlife Güneşli

Beyaz İnşaat ve Keleş İnşaat güvencesi ile inşa edilen Cornerlife Güneşli satılık daire büyüklükleri 44 ile 167 metrekare arasında değişiyor. 211 adet dairenin yer aldığı Cornerlife Güneşli 14 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 

Cornerlife Güneşli sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, fitness merkezi, kameralı güvenlik, Türk hamamı, sinema, güvenlik, güneşlenme terası, vitamin bar ve market yer alıyor. Cornerlife Güneşli daire özellikleri ise şöyle; merkezi ısıtma, balkon, split klima ve ısı pay ölçer.

Cornerlife Güneşli

Cornerlife Güneşli fiyatlarının 227 bin 500 lira ile 850 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 7 oranında indirim yapılıyor. Aynı zamanda yüzde 40 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Projenin detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

İstanbul Güneşli'de yer alan Cornerlife, Basın Ekspres Yolu ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Lokasyonu ile yatırımcıdan ilgi gören projede 21 adet dükkan yer alıyor. Açık ve kapalı olarak ayrı ayrı sosyal tesislerin yer aldığı Cornerlife Güneşli'de cep sineması ve kreş gibi donatılar dikkat çekiyor. 

Cornerlife Güneşli

Cornerlife Güneşli adres bilgisi : Mahmutbey Mahallesi Halkalı Caddesi No: 132 Bağcılar - İstanbul 

Cornerlife Güneşli iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 445 45 23 
Web adresi : cornerlifegunesli.com
E-posta adresi : info@cornerlifegunesli.com

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Cornerlife Güneşli