Cornerlife'in yüzde 58'i satıldı

Anahtar teslimine 6 ay kala Güneşli Cornerlife Projesinde yüzde 58'lik satış oranına ulaşıldı

Cornerlife'in yüzde 58'i satıldı

28 Mayıs 2014/Emlawebtv
Keleş İnşaat tarafından hayata geçirilen "Cornerlife Güneşli" Projesi, anahtar teslim tarihine 6 ay gibi kısa bir süre kala, yüzde 60'a yaklaşan bir satış oranına ulaştı. Cornerlife Güneşli projesi sözcüsü Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, yüzde 58'inin satışının tamamlandığı projeye yabancı yatırımcı ilgisinin arttığının altını çizdi. Keleş: "Kazançlı bir yatırımın kapısını aralamak isteyen yatırımcılar için son dairelerimizin satışını gerçekleştiriyoruz” dedi. 

Cornerlife'a yabancı ilgisi
Merkezi konumu ile dikkat çeken bölgeye, son dönemde yabancı yatırımcı ilgisi de oldukça arttı. Atatürk Havalimanı’na ve İstanbul’un can damaları olan E-5 ve E-6’ya 5’er dakikalık bir konumda yer alan Cornerlife Güneşli projesi de anahtar teslimine 6 ay gibi kısa bir süre kalması ile yerli-yabancı yatırımcıların yoğun ilgisini görüyor. Proje, cazip ödeme seçeneklerinin yanı sıra,  yüzde 1 KDV avantajı ile de dikkat çekiyor.

Hızlı bir dönüşüm ile kabuk değiştiren bölgede oturuma açılan ilk konutlar şimdiden yatırımcısına kazandırıyor. Bu süreçte daha çok kazanç elde etmek isteyen tüketiciler hızla bölgedeki yerini alıyor.