Cornerlife’tan daire alan altını kapıyor

Güneşli’de Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Cornerlife Güneşli projesinde son konutlar için, alıcılara dairenin metrekaresi kadar altın hediye ediliyor. Uygulama yıl sonuna kadar sürecek

Cornerlife’tan daire alan altını kapıyor

27.11.2013 / Posta Gazetesi

Basın Ekspres yolu üzerinde hızla yükselmekte olan Cornerlife Güneşli projesi, 2013 yılını bir kampanya ile uğurluyor. Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığında hayata geçirilen 211 konutluk projedeki son konutları alanlara,  dairenin metrekaresi kadar gram altın hediye ediliyor.

Kampanyanın duyurulması ile ilgili olarak satış ofisinde düzenlenen basın toplantısına Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın üst düzey yöneticileri katıldı. Toplantıda konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Soner Keleş, 24 Kasım tarihinden itibaren başlayan kampanya çerçevesinde yılsonuna kadar daire alacak olanlara, dairenin metrekaresi kadar altın verileceğini duyurdu. Keleş gram altınların yılbaşına özel olarak hazırlandığını da söyledi.

Sınırlı sayıda konut için geçerli

Cornerlife Güneşli’de satışların oldukça iyi gittiğini belirten Soner Keleş, “Projemizin büyük bir kısmı satıldı. Elimizde kalan sınırlı sayıdaki konutu da bu kampanya ile tüketerek yeni projeler için yola çıkmayı düşünüyoruz. İnşaat sektöründe bir ilk olan bu uygulama ile konut alıcılarına altın değerinde fırsat sunuyoruz. Bugün bu gururu sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

10 kilo altın hediye

Soner Keleş, Cornerlife Güneşli’nin Aralık 2014 tarihinden itibaren teslimlere başlayacağını açıkladı. Keleş altın fırsat kampanyasıyla 80 konutun satışının da yılsonuna kadar tamamlanmasının beklendiğini vurguladı. Konutların bu kampanyayla satılması halinde hediye edilecek altın miktarı 10 kiloyu bulacak.