Corridor’un yüzde 15'i yabancı yatırımcıya

Corridor’un %15’i Kırgız, Kazak, İngiliz, Suriye Ve Mısırlı yatırımcılar tarafından tercih edildi

Corridor’un yüzde 15'i yabancı yatırımcıya

10 Ekim 2012 / emlakwebtv
Sur Yapı’nın Güneşli’de inşa ettiği “Corridor”, modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi görüyor. Havaalanına yakınlığıyla dikkat çeken projenin yüzde 40’ı bir ay gibi kısa bir sürede satıldı. Yabancı yatırımcının ilgi gösterdiği Corridor’un yüzde 15’i Kırgız, Kazak, İngiliz, Suriyeli ve Mısırlı yatırımcılar tarafından satın alındı. Sur Yapı, Corridor projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipi bulunuyor. Projede ayrıca cadde mağazaları konseptinde projelendirilen mağazalar, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları bulunuyor.     

Yüzde 10+10  indirimli lansman fiyatlarının uygulandığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 161 bin TL ile 1 milyon 148 bin TL arasında değişiyor.

Sur Yapı Corridor “ İçinden Hayat Geçer’’
Corridor projesi Güneşli’de ‘’İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddelerini, cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor.

Barındırdığı konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 78 bin metrekare inşaat alanı ve 270 milyon TL yatırım değerine sahip. Projede, 7 blokta 505 konut bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri ise 42 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimler ise 2014 yılında yapılacak.