Çorum Merkez Toki Evleri başvuruları bugün başladı

Kentsel yenileme toplu konut uygulaması kapsamındaki Çorum Merkez Toki Evleri başvuruları bugün başladı

Çorum Merkez Toki Evleri başvuruları bugün başladı

Kentsel yenileme toplu konut uygulaması kapsamındaki Çorum Merkez Toki Evleri başvuruları bugün başladı. Proje kapsamındaki 3 adet konut, ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak. 

Açık satış yöntemi ile satışı gerçekleştirilecek olan konutların başvuruları 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Çorum Merkez Toki Evleri'nde satış işlemleri Ziraat Bankası Çorum Bahabey Şubesi'nde yapılacaktır. Projede konut fiyatları 3+1 tipinde konutlarda 149 bin 104 TL ile 158 bin 667 TL arasında, 2+1 tipindeki konutta ise 101 bin 934 TL olarak belirlendi. 

Çorum Merkez Toki Evleri satış duyurusu

Dosyayı indirmek için tıklayın.

Konut seçimini yapan alıcılar yüzde 15 peşinat 108 ay vade, yüzde 25 peşinat 120 ay vade ve alternatifleri ile peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. Konut alıcıları, sözleşme tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. 

Konut alıcıları, gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. Projedeki konutlar hemen teslim edilecektir. Toki Çorum Merkez Evleri satış işlemleri ise Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Proje kapsamındaki 3 adet için başvurular 9 Mart - 31 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak.