Cosentino Group tasarım dünyasına estetik katıyor

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Group, yüzey üretminde geliştirdiği ürünler ile tasarım dünyasına estetik katıyor

Cosentino Group tasarım dünyasına estetik katıyor

Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi olan Cosentino Group, yüzey üretminde geliştirdiği ürünler ile tasarım dünyasına estetik katıyor. Cosentino Group Dekon serisi, mutfaklara modern bir hava kazandırıyor. Aynı zamanda hem iç hem de dış mekanlarda farklılık yaratıyor. 

Tamamen doğal malzemeden üretilmiş 

Doğal malzemeden meydana gelen Dekton serisi, dış mekanlarda yüzeyleri zorlayan etkenlere kafa tutarak dayanıklılığı kanıtlıyor. Dış mekanlarda kullanılacak malzemenin hangi özelliklerde olduğu ve nelere karşı direnç gösterdiği oldukça önemli. Tamamen doğal malzemeden üretilerek içinde hiçbir sentetik malzeme bulunmayan Dekton serisi, ultraviyole ışınlarından da etkilenmiyor. 

Cosentino Group tasarım dünyasına estetik katıyor

Dış etkenlere karşı koruma sağlıyor

Dekton serisi, aşınma, çizilme gibi etkenlere maruz kaldığında bile maksimum koruma sağlıyor. Özellikle dış mekanlardaki rüzgar ya da yağmur gibi etkenlere de yüksek direnç sağlıyor. Leke tutmayan yüzey, inatçı lekelerden de temizlenebiliyor. Güneş ışığına maruz kaldığında sorun yaşamayan Cosentino Dekton serisi, dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile rakiplerinden ayrılıyor. 

Cosentino Group tasarım dünyasına estetik katıyor

İster iç mekanlarda ister dış mekanlarda kullanabilirsiniz

Modern mimarideki estetik ve işlevselliği bir arada sunan Dekton ultrakompakt yüzeyler, farklı ve orijinal renk seçeneklerine de sahip. Doğallığın gücünü fonksiyonelliği ile birleştiren Dekton, çamaşır suyu gibi kimyasal içeren temizlik maddelerinden de etkilenmiyor. Dış ortamlarda meydana gelecek etkenlerden dolayı kısa sürede yıpranmayan, çizilmeyen veya aşınmayan Dekton serisini ister iç mekanlarda ister dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Cosentino