Creavit Hare ile banyolara güneş doğuyor

İlhamını güneşin parlaklığından alan Creavit’in yeni ürünü “Hare Banyo Mobilyası” banyolara getirdiği yenileyici yaşam enerjisi kadar dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor

Creavit Hare ile banyolara güneş doğuyor

03 Şubat 2014 / emlakwebtv
2014 yeni hayaller, yeni umutlar ve yeni başlangıçlarla geldi. Yeni yılı yeniliklerle karşılamak isteyenler evlerini yenilemeye banyolarından başladı. Eski banyosundan sıkılanlar için Creavit’in 2014 koleksiyonunda pek çok seçenek yer alıyor. Değişime banyolarından başlamak isteyenler Creavit’in yeni banyo mobilyası Hare’yi tercih ediyor. İlhamını güneşten alan Hare, ışık dalgası ve parlaklık anlamına geliyor. Hare Banyo Mobilyası ile doğanın iyileştirici ve yenileyici enerjisi ıslak mekânlara taşınıyor.

Ağaçların kralı Afrika kökenli afromozya Creavit’in gövdesinde
Creavit’in gövdesi afromozya renk olan banyo mobilyası Hare, uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Afrika kökenli afromozya, ağaçların kralı olarak biliniyor. Yılların yıpratamadığı bu ağaç mobilya yapımının yanında milyarlık lüks yatlarda, bahçe mobilyalarında, köprü ve liman yapımında tercih ediliyor. Zamana meydan okuyan afromozyanın; neme, suya, deniz suyuna ve her türlü iklim koşullarına karşı 500 seneye yakın direnme gücü bulunuyor.

Güneşten gelen mucizevi enerjisi ve dayanıklılığıyla öne çıkan Hare Banyo Mobilyası 100cm alt ve üst modül, raf ve 90cm boy dolabından oluşuyor. Asma mobilya olması temizlik kolaylığı ve dekorasyonda şıklık sağlarken, kapaklarda kullanılan beyaz renkle ise genel bir bütünlük yakalanıyor. Granit hilton lavabosu fonksiyonellik katarken, özgün tasarımlı aynası da derinlik hissi yaratıyor. Ayna üzerindeki dokunmatik led aydınlatma ise pratik ve fonksiyonel kullanımıyla banyonuza vazgeçemeyeceğiniz bir konfor katıyor.

Creavit, çeyrek asırdır banyo modasının rotasını çiziyor
Creavit sürekli yenilediği zengin ürün yelpazesiyle çeyrek asırdır banyo modasının rotasını çiziyor. Markanın iddialı ürünü “Hare Banyo Mobilyası” 2014’te adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Güneşi özlediğimiz bu soğuk kış günlerinde banyolarımıza güneş Creavit Hare ile doğuyor.