Creavit'in yeni ürünü: Drap Banyo

Creavit'in yen banyo mobilyası piyasaya sürülüyor. 'Su damlası' anlamına gelen Drop Banyo Mobilyası, 'suyun mucizevi yaşam enerjisi' temasını içeriyor

Creavit'in yeni ürünü: Drap Banyo

Creavit'in yen banyo mobilyası piyasaya sürülüyor. 'Su damlası' anlamına gelen Drop Banyo Mobilyası, 'suyun mucizevi yaşam enerjisi' temasını içeriyor.

Suyun doğadaki döngüsü
Su damlasının doğadaki döngüsünden ilham alan Drop Banyo Mobilyası, 130 cm'lik boy dolabı, 72 cm'lik led ayna ve 120 cm'lik alt modülden oluşuyor. Su damlasının eşsiz formu tasarımın çıkış noktasını oluşturuyor. Su damlası formundaki ledli ayna, yine damla formundaki lavaboyla tamamlanıyor. Geniş çekmeceleriyle ve boy dolabıyla banyonuzdaki dolap ihtiyacını en işlevsel biçimde karşılayan bu kişilikli ürün banyodan beklentisi yüksek olanların imdadına yetişiyor. Gövdesinde kullanılan parlak beyaz lake; kapaklarda kullanılan gri, altın ve gümüş desenli renk seçenekleriyle tamamlanıyor. Evlerimize doğanın sonsuz enerjisini taşıyan Drop Banyo Mobilyası, uyumlu lavabo ve armatürle kullanıldığında banyolarda dikkat çekici bir bütün oluşturuyor.

Drop Banyo Mobilyası

Creavit hakkında
Özellikle Vitrifiye Seramik Sağlık Gereçleri sektöründe ulaştığı büyüklükle Türkiye pazarının ilk üç firmasından biri olan Creavit, yılda 1,5 milyon adet seramik sağlık gereci üretiyor. Üretiminin %40'ını ihraç eden marka, Portekiz'den Çin'e kadar 60 farklı ülkeye de kaliteli hizmeti ulaştırıyor ve servis sağlıyor. Creavit bünyesinde Amerika'ya da susuz pisuvar konusunda teknik üretim hizmeti veriliyor. Gökçebey'de ürettiği kaliteli ve seçkin vitrifiye ürünlerini dünya pazarlarında satarak büyümesini istikrarlı olarak sürdüren marka, dünya pazarlarını hedefliyor.