Creavit Jaws Banyo Takımı!

Jaws Banyo Takımı, köpekbalığının güçlü ve estetik formu ile gizemli haline gönderme yapıyor

Creavit Jaws Banyo Takımı!

Net hatlara sahip olan Jaws Banyo Takımı, banyonuza denizden çıkıp gelmişçesine bir hava katıyor. Aynı isimli kült filmin gizemli halini hatırlatması ve heyecan duygusu ile evin en özel bölümünün özelliğini arttırıyor. 

Asma klozet ve yarım ayak lavabosundaki dengeli hatları ile yeni bir estetik anlayışı banyonuza taşıyor. Aynı isimli amortisörlü klozet kapağı ise, tek dokunuşla ve sessizce kapanıyor. Banyonun en dikkat çekici parçaları olmaya aday bu takım ile tasarımın öneminin farkına varacaksınız. 

1963 yılında Zonguldak’ta kurulan bir atölyede ilk çalışmalarını yapan Çanakcılar Şirketler Grubu, geçen yıllar içinde sürekli büyüyerek Türkiye’nin en önemli girişimlerinden birisi haline gelme yolundaki ilerleyişine emin adımlarla devam ediyor. Çanakcılar Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Creavit, Avrupa ve Amerika’da kabul gören kalite yönetimi ve ürün standartlarıyla çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliği de gözeterek, Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın pek çok ülkesine satış yapıyor.