Crown Deluxe’den Ramazan indirimi

Babacan Yapı, İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Crown Deluxe’de Ramazan’a özel yüzde 12 indirim kampanyası başlattı

18 Temmuz 2012 / emlakwebtv

İstanbul Bahçeşehir'de Babacan Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Crown Deluxe projesinde Ramazan’a özel kampanya yapılıyor. Yüzde 12’lik indirimin söz konusu olduğu kampanya kapsamında daire fiyatları 159 bin liradan başlıyor. Ayrıca projede nakit ve banka kredili alımlarda geçerli olacak 40 ay sıfır faizli ödeme imkanı da bulunuyor.
13 dönümlük arsa üzerinde hayata geçirilen projede, 400 rezidans daire ve 40 adet ticari ünite bulunuyor. 1+1’den 3+1’e kadar 5 farklı tipte daire bulunan projede daire büyüklükleri 83 ile 180 metrekare arasında değişiyor. Tapu teslimlerinin hemen yapıldığı projede daire teslimlerinin 2013 yılının sonbaharında yapılması planlanıyor.
Lokasyon değeri ile yatırımcıların ilgisini çeken Crown Deluxe projesinde TED Ankara Koleji, Medical Park Hastanesi, Festival Parklar, dev spor tesisleri, fransız restorantlar sokağı bulunuyor. Yeni açılan Tem otoban gişelerine 2 dakika mesafede konumlandırılan Crown Deluxe, ulaşım ve sosyal olanaklara 100 adım mesafede konumlandırılmasıyla, standart konut anlayışından uzak, yüksek tavan, geniş metrekare ve geniş teras yapılandırılmasıyla, residence hizmetlerinde maximum kalite servisi yapılıyor. Strain gain sistemiyle zemin güçlendirme çalışmalarının en yüksek seviyede yapıldığı, imalatında c-40 sınıfı betonun kullanıldığı yapıda daire içlerinde, ahşap lamine parke, tekstil bazlı ithal duvar kağıdı, akrilik tezgahlar ile 1.sınıf ince işçilik ve malzeme kullanılıyor. Projesinin sosyal olanakları arasında fitness merkezi, spa, solarium ve açık yüzme havuzu yer alıyor.

Crown Deluxe’de daire fiyatları
1+1 daireler 159 bin TL
2+1 daireler 238 bin TL
3+1 daireler 368 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

 
Proje Bilgisi: Crown Deluxe