Crown Deluxe

Crown Deluxe Bahçeşehir'de Babacan Yapı tarafından 11 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Crown Deluxe

Crown Deluxe Bahçeşehir'de Babacan Yapı tarafından 11 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Crown Deluxe projesinde 380 adet dairede yer alıyor. Crown Deluxe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Crown Deluxe projesi daire büyüklükleri 66 metrekare ile 382 metrekare arasında değişiyor. Corwn Deluxe projesi teslimleri gerçekleşmekte olup, proje özellikleriyle dikkat çekiyor.

24 ve 18 katlı 2 bloktan meydana gelen Crown Deluxe projesinde 40 adet ticari ünite de bulunuyor. Akıllı ev sisteminin bulunduğu Crown Deluxe projesinde; açık otopark, açık yüzme havuzu, bilardo, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, güneşlenme terası, güvenlik, SPA, sauna, Türk hamamı, restoran ve kafe, fitness merkezi gibi özellikler yer alıyor.
Crown Deluxe fiyatları 237 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Crown Deluxe ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sunuluyor.

Crown Deluxe projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Crown Deluxe Bahçeşehir'de konumlandırılıyor. Bahçeşehir-Esenkent bölgesinde hayata geçirilen Crown Deluxe merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Crown Deluxe adres bilgileri: Akbatı AVM yanı Atatürk Bulvarı Esenkent mevkii No:5 Bahçesehir/İstanbul
Crown Deluxe iletişim bilgileri
Telefon: 444 24 20
Web: http://www.crowndeluxe.com.tr/
E-mail: info@babacanyapi.com

Proje Bilgisi: Crown Deluxe