Cubes Ankara, NDL güvencesiyle Çukurambar'da

Türkiye’nin sembol yapılarına imza atan ve gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından olan Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje iş birliğiyle Ankara’nın en iddialı karma projesi “Cubes Ankara”yı hayata geçiriyor

Cubes Ankara, NDL güvencesiyle Çukurambar'da

Ankara’nın gözde yerleşim merkezi olan Çukurambar’da hayat bulacak bu çok yönlü karma projede 2 blok kapsamında; konut, ofis, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezi yer alacak. Mimarisi ve inşaat kalitesiyle de öne çıkan Cubes Ankara lansmana özel 295 Bin TL’den başlayan çok avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak.

295 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ankara’nın en prestijli lokasyonu Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara; Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje’nin bir araya gelmesiyle oluşan NDL Yapı imzasını taşıyor. Konut, altyapı, çevre düzenleme, kent parkları, eğitim ve sağlık projeleri ile özellikli yapılar gibi alanlarda özel ve kamu sektörüne yönelik hizmet sunan Türkiye’nin sembol yapıları arasına giren 100’ün üzerinde projeye imzasını atan Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje ile Cubes Ankara Projesi kapsamında güçlerini birleştirdi. Dalgıç GY, 40 yılı aşkın süredir inşaat-taahhüt, yapı endüstrisi, turizm-otelcilik, gayrimenkul eğitim ve sağlık gibi farklı alanlarda faaliyet gösterirken; Lejant Proje ise başta proje yönetimi olmak üzere mimari, iç mimari ve kentsel tasarım konularında yurt içi ve yurt dışında proje ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Cubes Ankara, fonksiyonel ve şık mimarisi, yüksek inşaat kalitesi, merkezi lokasyonu ve lansmana özel çok avantajlı fiyatlarıyla öne çıkıyor.  295.000’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak olan Cubes Ankara, sadece Ankaralıların değil, başkentte kârlı bir yatırım yapmak isteyenlerin de dikkatini çekiyor.

Cubes Ankara, NDL güvencesiyle Çukurambar'da

Konuyla ilgili olarak Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu; “Bugüne dek Nuhoğlu İnşaat olarak hem Türkiye’nin dört bir yanında hem de uluslararası platformda birçok projeye imza attık. Alanında referans çalışmaları hayata geçirdik. Şimdi de başkentimiz Ankara’da eşsiz konseptiyle çok özel bir projeye başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Cubes Ankara sadece mimarisi ve inşaat kalitesiyle değil avantajlı fiyatlarıyla da iddialı. Cubes Ankara, günümüzün kısa sürede güncelliğini yitiren mimari trendleriyle değil, bundan 30 yıl sonra dahi tasarımı ve fonksiyonelliğiyle adından söz ettirecek çok fonksiyonlu bir yapı vadediyor. Nuhoğlu İnşaat olarak farklı uzmanlık alanlarımızla; Dalgıç GY ve Lejant ile birlikte NDL çatısı altında yürüteceğimiz bu proje, Türkiye’de farklılaşan yönleriyle bir ilk olacak. Nuhoğlu İnşaat olarak tüm çalışmalarımızda lokasyonundan, inşaat malzemesine, mimarisinden, işçiliğe tüm yönleriyle dört dörtlük, alanında referans oluşturan inşaatlarla yatırımcıların karşısına çıktık, bunu da herkesin iyi konutta yaşayabilmesi, iyi bir ofiste çalışabilmesi adına olabildiğince en uygun fiyatlarla halkımıza sunduk.  Cubes Ankara’da tüm projelerimizde olduğu gibi kalite çıtasını yine en yukarıya koyarken, fiyatları da en ulaşılabilir düzeyde tuttuk. 295 Bin TL gibi bir rakamla alanının en iddialı projesini konut veya ofis sahibi olmak isteyenlere, yatırımcılara sunuyoruz. Dünün fiyatlarıyla, yarının mimarisi ve teknolojisine sahip projeye bugünden sahip olmak isteyen herkesi Cubes Ankara’ya bekliyoruz” diye konuştu.

Cubes Ankara, NDL güvencesiyle Çukurambar'da

Dalgıç GY adına konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Durul Dalgıç; “Dalgıçlar olarak otuza yakın farklı sektörde neredeyse yarım asırlık deneyim ile hizmet veren bir aile şirketiyiz. Bugüne kadar birçok farklı alanda ilklere imza attık. Dalgıç GY de gayrimenkul yatırım sektöründe hep yeni ve ezber bozan ürünlere yatırım yapıp geliştirmektedir. Cubes Ankara de her yönüyle gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatacak bir proje. Bu anlamda da Türkiye’nin ilkleri arasına gireceğine yürekten inanıyoruz. Hem yatırımcı hem de ürün geliştirici olarak, alanının öncülerini bir araya getiren Cubes Ankara’da işbirliği yaptığımız Nuhoğlu İnşaat ve Lejant Proje ile farklı uzmanlıklarımızı, deneyimlerimizi ve güçlerimizi bir araya getiriyoruz. Cubes Ankara; tasarımından olanaklarına, lokasyonundan yatırım avantajına kadar bu gücü yansıtıyor. Bu NDL’nin ilk ses getiren projesi ve inanıyoruz ki bunun devamı gelecektir” dedi.

 

Cubes Ankara, NDL güvencesiyle Çukurambar'da

Lejant Proje Yönetim Kurulu Başkanı Arif Balaban ise; “ Lejant Proje olarak biz inandığımız işlere imza atıyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz her projeye inanarak adım attık. Tasarımından yönetimine, yatırımdan danışmanlığa kadar yer aldığımız tüm projeler bizim için en iyisi ne olabilir sorusuna aranan cevaplardı. Bu Cubes Ankara için de geçerli. Ankara’nın en özel lokasyonunda, ihtiyaca en uygun tasarım ve fonksiyonel çözümler ile Türkiye’nin en iyi karma projesini hayata geçireceğimizi düşünüyoruz. Tasarımcısından yatırımcısına kadar en iyileri bir araya getiren Cubes, Ankara’ya hak ettiği prestiji de katacak, sembol yapılardan biri” diye konuştu.

DÜNÜN FİYATLARIYLA YARININ MİMARİSİNE ŞİMDİ SAHİP OLUN

Ankara’nın yükselen yıldızı olan Çukurambar’da yer alan Cubes Ankara; yaklaşık 1.000 adet konut, ofis ve özel yapılı üniteden oluşuyor. 2 ayrı blok halinde planlanan projede A Blok konut, home office ve exclusive rezidansları; B Blok ise ofis, otel ve kurumsal kiralanacak ofisleri kapsıyor.

A Blok’ta bulunan Cubes konut, exclusive rezidansları ve birleşebilir küplerle farklı yapılarda daire oluşturma seçenekleri ile Ankara’da ayrıcalıklı bir yaşam olanağı sunuyor. Kat büyüklüğü 1650 m2 olan yapı, esnek metrekarelerle, farklı beklentilere özel çözümler sağlıyor. Projede istenildiği kadar birleştirilebilir küp alınabiliyor, dairenin metrekaresini projeden konut alanlar belirliyor. VIP otel hizmeti, üst düzey güvenlik, farklı beklentilere yönelik sosyal ayrıcalıklar, şehir manzarasının 360 derece yaşandığı dışa dönük skycube’ler, tüm birimlere özel otel hizmeti ve 7/24 yaşayan bir yaşam alanı sunuyor.

B Blok’ta, 1.800 m2 kat büyüklüğüne sahip, 500 üniteden oluşan Cubes Ofis bölümünde, 35 - 1.800 m2 aralığında farklı istek ve ihtiyaçlara göre alternatifli metrekare anlayışı bulunuyor. İş yaşamının içinde, merkezi noktada, 7 gün 24 saat hizmet veren kafelere ve market ile güvenilir, seçkin ve kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenlere, büyüklüğü isteğe göre şekillenen, birleştirilebilir ölçülerde, yüksek tavanlı (3.40 cm) ofis opsiyonları sunuluyor. Çalışan sayısı fazla olan işyerleri, büyük alan ihtiyacı için 3 ya da 4 küpü birleştirerek büyük bir ofis sahibi olabilirken, start-up iş modeli ile çalışan girişimciler, 1 küp alıp büyüdükçe ofis alanını genişletebiliyor. Ofis seçenekleri arasında temalı hazır küpler dışında ofis sahiplerinin kendi zevklerine uygun olarak dizayn edebilecekleri küpler de yer alıyor.

Proje sosyal donatı ve hem konut hem de ofis sahiplerinin beklentilerine yönelik olanaklarıyla da öne çıkıyor. 1.800 araç kapasiteli otopark, üst düzey güvenlik hizmeti sunarken kişiye ait otoparkın misafir otoparkı vale hizmetini de kapsıyor.

Projede, farklı tatları bir araya getiren seçkin mutfaklardan, sokak lezzetlerine dek birçok seçeneği buluşturan kafe ve restoranlar yer alıyor. Kalabalık bir misafir grubuna hizmet sunabilecek, özel davetlere olanak tanıyan veya workshop amaçlı kullanılabilecek hobi odaları, projeden konut sahibi olacakları bekliyor.

Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan kuaför, kuru temizleme, terzi, lostra ve kitapçı gibi tüm fasilitelerin yanı sıra, bütün ofislere hizmet eden sekreterya ve otel sayesinde concierge ve oda servisi hizmeti de yer alıyor. Projede yer alan kat bahçeleri, yeşili şehrin merkezine taşırken iki blok arasındaki parkta, yerel lezzetler sunan bir pazar, sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak galeri, fuaye alanı ve bir sanat akademisi de bulunuyor. Farklı büyüklük seçeneklerine sahip toplantı ve konferans alanlarının da yer aldığı projede günlük ofis temizliğini, Cubes Ankara bünyesinde profesyonel hizmet veren özel bir temizlik ekibi gerçekleştiriyor.

Güvenlik konusunda dünya standartlarında teknolojiyle donanmış proje, aileler için de çocuklarıyla beraber geçirecekleri güzel anlar vaat ediyor. Ebeveynlerin çocuklarıyla beraber keyif alacakları oyun alanının bulunduğu projenin roof katında da sonsuzluk havuzu ve güneşlenme alanları sayesinde şehir içinde tatil konsepti sunuluyor. Bu alan keyifli yaz akşamları için roof bar haline geliyor. Sporu roof’a taşıyan GYM’de, gerçek bir koşu parkurunun yanı sıra, danstan tai-chi’ye, pilatesten kick-box’a farklı tarzlarda dersler de veriliyor. Farklı bir spor alternatifi isteyenlere de 11. katta Yoga House ayrıcalığı sunuluyor. Cubes Ankara’da konser, sinema, konferans, tiyatro ve daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak 2.000 kişilik bir gösteri merkezi de yer alıyor.

Firma Bilgisi: NDL Yapı
Proje Bilgisi: Cubes Ankara

Yazar: emlakwebtv
Yorum

Benzer Haberler

Ant Yapı’nın ‘iyi yaşam evleri’ Antwell kapılarını açıyor

Ant Yapı’nın ‘iyi yaşam evleri’ Antwell kapılarını açıyor

289 bin liraya Karadağ’da 2 yıl kira garantili  ev ve oturum fırsatı

289 bin liraya Karadağ’da 2 yıl kira garantili ev ve oturum fırsatı

Çek ve senedin yerine geçebilecek ipotekli borç senedi veya irat senedi

Çek ve senedin yerine geçebilecek ipotekli borç senedi veya irat senedi

Kalyon Holding Nevbahar Üsküdar ile gayrimenkule adım attı

Kalyon Holding Nevbahar Üsküdar ile gayrimenkule adım attı

Çelik evler yaygınlaşıyor

Çelik evler yaygınlaşıyor

İmar Barışı'nda yeni uzatma yok

İmar Barışı'nda yeni uzatma yok

THY İstanbul Havalimanı'ndan 10 milyona yakın yolcu uçtu

THY İstanbul Havalimanı'ndan 10 milyona yakın yolcu uçtu

İnşaat sektöründeki küçülme ekonomiyi vurdu

İnşaat sektöründeki küçülme ekonomiyi vurdu

Ekonomik Güven Endeksi düşüşe geçti

Ekonomik Güven Endeksi düşüşe geçti

Edirne'den Bulgaristan'a tren seferleri

Edirne'den Bulgaristan'a tren seferleri

İstanbul banliyö hattından 68 günde 24 milyon yolcu geçti

İstanbul banliyö hattından 68 günde 24 milyon yolcu geçti

Zonguldak Filyos Liman projesinin yüzde 80'i tamam

Zonguldak Filyos Liman projesinin yüzde 80'i tamam

İnşaat güven endeksinde rekor düşüş

İnşaat güven endeksinde rekor düşüş

Bayram süresince YHT hatlarına ek sefer desteği

Bayram süresince YHT hatlarına ek sefer desteği

istanbul Havalimanı'na Uluslararası Ödül

istanbul Havalimanı'na Uluslararası Ödül

Bakan Kurum'dan Ordu açıklaması:Önlemler faciayı engelledi

Bakan Kurum'dan Ordu açıklaması:Önlemler faciayı engelledi

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranlarında son durum

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranlarında son durum

Konut satışında ilk 4 ay kaybı: Yüzde 19

Konut satışında ilk 4 ay kaybı: Yüzde 19

İnşaat maliyet endeksi 1 yılda yüzde 27 arttı

İnşaat maliyet endeksi 1 yılda yüzde 27 arttı

İstanbul Havalimanı'na uluslararası 'özel başarı' ödülü

İstanbul Havalimanı'na uluslararası 'özel başarı' ödülü

Bodrum Aspat'a ANT Yapı imzası: Anthaven

Bodrum Aspat'a ANT Yapı imzası: Anthaven

EN ÇOK OKUNANLAR