Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde Ramazan Bayramı'na özel bir kampanya hayata geçirildi. Kampanya kapsamında yüzde 1'lik peşinatı hiç ödemeden, projenin yüzde 17'lik bedeli bir yıl sonraya ertelenebiliyor

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Çukurova Balkon projesinde uygulanan Ramazan Bayramı Kampanyası, yüzde 1'lik peşinatı hiç ödemeden yüzde 17'lik proje bedelinin bir sene, yüzde 17'lik ikinci kısmının ise iki sene ertelenmesine olanak sağlıyor. Kampanyada, proje bedelinin yüzde 65'i oranındaki banka kredisinin ise tercihe göre hemen ya da bir yıl sonrasında ödenebilmesine imkan tanınıyor. 

240 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Çukurova Balkon’da 1+1'ler 240 bin TL’den, 2+1'ler 392 bin TL’den, 3+1'ler 568 bin TL’den, 4+1’ler ise 775 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Çukurova Balkon projesi
8 bin metrekare arsa alanı üzerinde 18 ve 19 katlı iki bloktan oluşan Çukurova Balkon’da, 1+1’den 4+1’e kadar toplam 245 konut ve çok çeşitli sosyal yaşam alanları mevcut. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkonun bulunduğu projede, bazı dairelerde 2 ya da 3 balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Projede en küçük balkon ise 3 metrekare.

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

Kapalı otoparklarda 1+1 ve 2+1 daireler için birer, 3+1 ve 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Güvenlik ve kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor. 

"Çukurova Balkon'da bayram kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Çukurova Balkon'da bayram kampanyası

Proje Bilgisi: Çukurova Balkon