Çukurova Balkon'dan Bayram sürprizi

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde Kurban Bayramı'na özel bir kampanya hazırlandı. Kampanya kapsamında peşinatsız ve bir yıl sonraya ertelenmiş ilk ödeme ile konut sahibi olmak mümkün olacak.

Çukurova Balkon'dan Bayram sürprizi

Kartal'da Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve "Balkon hayatın keyfidir" sloganıyla lansmana çıkan Çukurova Balkon projesi, Kurban Bayramı'na, özel bir kampanya ile hazırlanıyor. Kampanya ile hem peşinat ödemeden hem de ödemeye bir yıl sonra başlayarak, kişiye özel ödeme imkanlarıyla konut sahibi olmak mümkün...

Çukurova Balkon projesi
Merkezi lokasyonu ve geniş balkon tasarımlarıyla öne çıkan Çukurova Balkon'da, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle düzenlenen kampanyada, yüzde 1'lik peşinat Çukurova Gayrimenkul tarafından karşılanacak. Proje bedelinin üyzed 17'lik kısmının vade farksız olarak bir yıl sonraya ertelenebilmesine olanak tanıyan kampanya kapsamında diğer yüzde 17'lik kısım ise vade farksız biçimde iki yıl sonra ödenebilecek. Projenin yüzde 65'lik kısmı ise banka kredisine uygun biçimde hemen ya da bir sene sonra başlatılabilecek. 

Çukurova Balkon'dan Bayram sürprizi

18 ve 19 katlı iki bloktan meydana gelen Çukurova Balkon projesi 8 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükseliyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen toplam 245 konut barındıran projede dairelerin büyüklüğüne göre değişen ebatlarda balkonlar bulunuyor. Bazı dairelerde 2, bazılarında ise 3 balkona yer verilen projede, bazı daireler için ise 30 metrekareye ulaşan teraslar ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanlarına yer veriliyor. 

Çukurova Balkon'dan Bayram sürprizi

Geniş sosyal imkanlar
Çukurova Balkon projesinin en ilgi çekici yanlarından biri de yeşil alana ayrılmış kısımların genişliği. Toplam proje alanıyla kıyaslandığında yüzde 85'lik yeşil alan barındıran projede, ayrıca 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunuyor. Projede ayrıca 1+1 ve 2+1 daireler için bir, daha geniş daireler için ise 2 araçlık otopark kapasitesi bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Çukurova Gayrimenkul