Çukurova Tower’da 24 ay 0 faiz!

Teslimlerin Ağustos ayında başlayacağı Çukurova Tower’da son 24 daire için 24 ay 0 faiz kampanyası başladı

Çukurova Tower’da 24 ay 0 faiz!

23 Haziran 2014/ Emlakwebtv
İstanbul Anadolu yakasının yeni yıldızı Kartal’da, merkezi lokasyonu, çevreye dost konsepti, deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çeken Çukurova Tower’da çifte bayram coşkusu yaşanacak. Ağustos ayında teslim edilecek Çukurova Tower’da, Ramazan ayı ve bayram boyunca geçerli olacak yeni kampanyayla son 24 daire için 24 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower’da çeşitli büyüklükte ve özellikte, dokuz farklı tipte 253 konut bulunuyor. Yüzde 90’ı yeşil alan, 1.200 metrekaresi ise kapalı sosyal tesis alanından oluşan Çukurova Tower’da, stüdyo daireler 179 bin TL, 1+1'ler 254 bin TL, 2+1'ler 454 bin TL, 3+1'ler ise 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Metroya 600 metre mesafede
Merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da dikkatini çeken Çukurova Tower, dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlanıyor. Ortalama olarak Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere ise 20 dakika uzaklıkta bulunan Çukurova Tower’dan, Sabiha Gökçen Havaalanı’na araçla yaklaşık 15 dakikada ulaşmak mümkün. Proje, Kartal-Pendik deniz otobüsü iskelelerine de yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Yüksek tavan, modern tasarım ve kalite
Çukurova Tower’ın daireleri 3,4 metrelik tavan yüksekliğine sahip. Ayrıca mekana maksimum ışık sağlayan cam seçimi ve adalar manzarasıyla da ferah ve aydınlık yaşam alanları sunuyor. Stüdyo ve 1+1’lerde birbirinden ayrıştırılabilen salon ve Amerikan mutfak, 1+1’lerde bile geniş tutulan yatak odaları da dairelerdeki ferahlık hissine katkı sağlıyor. Her ayrıntısında modern tasarım ve kalitenin izlerini yansıtan dairelerde kapılar Dortek, mutfaklar Vanucci, ankastreler Franke, banyo seramikleri Serra, vitrifiyeler E.C.A Serel markaları imzalı.

Yüzde 90’ı yeşil alan, doğaya saygılı konsept
Çukurova Tower’ın gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi projenin manzarası ve doğaya saygılı konseptiyle bütünleşiyor. Projenin yüzde 90’ını kapsayan yeşil alan ve sosyal tesisleri içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu ise eğlenceyle yaşamı buluşturuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, back-up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor.

 

 

Proje Bilgisi: Çukurova Tower