Çukurova Tower’da önce otur sonra öde

Peşinatın 1 yıl ertelendiği Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Tower projesinde son daireler için 24 ay sıfır faiz fırsatı da sunuluyor.

Çukurova Tower’da önce otur sonra öde

İstanbul Kartal’da Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Tower’da, 30 Ağustos’ta başlayan daire teslimlerinin Eylül ayı içinde tamamlanması hedefleniyor.

Peşinat 1 yıl erteleniyor
Son daireler için düzenlenen teslim kampanyası ile Çukurova Tower’a hiç peşinat ödemeden taşınmak mümkün. Peşinatın 1 yıl ertelendiği projede son daireler için 24 ay sıfır faiz fırsatı da sunuluyor.

Fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor
36 katlı bir rezidans projesi olan ve stüdyo dairelerin 179 bin TL, 1+1'lerin 254 bin TL, 2+1'lerin 454 bin TL, 3+1'lerin ise 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Çukurova Tower’da, çeşitli büyüklükte ve özellikte dokuz farklı tipte 253 konut bulunuyor. Son daireler için teslime özel “önce otur, sonra öde' kampanyası düzenlenen Çukurova Tower, yüzde 90’ını oluşturan yeşil alanı ve bin 200 metrekareden meydana gelen kapalı sosyal tesis alanlarıyla da ilgi görüyor.

 
Proje Bilgisi: Çukurova Tower