Çukurova Tower’da peşinat %1

Çukurova Gayrimenkul’ün Kartal’da hayata geçirdiği Çukurova Tower projesinde peşinat oranı yüzde 1’e düştü

Çukurova Tower’da peşinat %1

21 Aralık 2012 / emlakwebtv  
Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower projesinde konut satışları tüm hızıyla devam ediyor. Yüzde 20'si satılan projede cazip fırsatlarla konut sahibi olmak mümkün.

2012 yılının Eylül ayında görücüye çıkan projede 253 konut bulunuyor. Proje tek blokta 36 kattan oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 konutların yer aldığı Çukurova Tower projesine özel Akbank ve Türkiye İş Bankası kredi fırsatları sunuyor. Tago Mimarlık tarafından tasarlanan projede 42 metrekare ile 169 metrekare arası değişen daireler bulunuyor.

Bağdat Caddesi'ne 15 dakika, köprülere 20 dakika mesafede hayat bulan Çukurova Tower'da fiyatlar 132 bin lira ile 700 bin lira arasında değişmekte. Geniş camları ve yüksek tavanlı daireleriyle ferah bir yaşamın sunulduğu Çukurova Tower'da teslimler 2014 yılının Ekim ayında gerçekleşecek.

Çukurova Tower Kartal projesinde daire sahibi olmak isteyenler konut bedelinin yüzde 1'ini peşin olarak veriyor. Bir yıl sonra yüzde 12, iki yıl sonra yüzde 12 oranında ara ödemeler yapılıyor. Kalan bakiye, Türkiye İş Bankası ve Akbank tarafından proje için özel hazırlanmış ödeme planlarıyla tamamlanıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres:  http://www.cukurovatower.com

Proje Bilgisi: Çukurova Tower