Çukurova Tower projesi Kartal'da!

Çukurova Tower projesi Kartal'da 7 bin 68 metrekare alan üzerinde yer alıyor

Çukurova Tower projesi Kartal'da!

Çukurova Tower projesi 7 bin 68 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Kartal'da konumlandırılan Çukurova Tower 35 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Çukurova Tower Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor. 236 adet dairenin bulunduğu Çukurova Tower proejsinde stüdyo daire tiplerinden 3+1'e kadar daireler bulunuyor. Çukurova Tower daire büyüklükleri 42 metrekareden başlıyor. Buna göre Çukurova Tower satılık daire büyüklükleri şöyle:

Stüdyo daireler 42 metrekare, 1+1 daireler 64 metrekare ile 70 metrekare arasında, 2+1 daireler 93 metrekare ile 108 metrekare arasında, 3+1 daireler 147 metrekare ile 169 metrekare.

Çukurova Tower projesinin özelliklerinden bahsedelim. Konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunan Çukurova Tower; çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo, oyun salonu, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness, wellness merkezi, concierge hizmetleri, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, puset ve engelli rampaları, misafir otoparkından meydana geliyor.

Çukurova Tower projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Çukurova Tower Kartal'da 7 bin 68 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kartal Adliyesi'ne 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlandırılan Çukurova Tower, Bağdat Caddesi'ne 15, köprülere 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın mesafede bulunuyor.

Çukurova Tower projesi adres bilgileri: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 Kartal

Çukurova Tower projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 517 55 55
Web: www.cukurovatower.com

 

Proje Bilgisi: Çukurova Tower