Çukurova Tower satış ofisi iletişim bilgileri

Çukurova Tower satış ofisine 0 216 517 55 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Çukurova Tower satış ofisi iletişim bilgileri

Çukurova Tower satış ofisi tarafından verilen bilgilere göre; 7 bin 68 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Çukuova Tower projesi Kartal’da yer alıyor. Çukurova Tower toplam 236 adet daireden meydana geliyor ve tasarımları Tago Mimarlık tarafından yapılıyor.

35 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Çukurova Tower satış ofisinden edinilen bilgiye göre; Çukurova Tower satılık daire büyüklükleri 42 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor. Çukurova Tower daire büyüklükleri şöyle: Stüdyo daireler 42 metrekare, 1+1 daireler 64 metrekare ile 70 metrekare arasında, 2+1 daireler 93 metrekare ile 108 metrekare arasında, 3+1 daireler 147 metrekare ile 169 metrekare arasında.

Çukurova Tower satış ofisi bilgilerine geçmeden önce Çukurova Tower projesinin özelliklerinden bahsedelim. Konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunan Çukurova Tower; çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo, oyun salonu, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness, wellness merkezi, concierge hizmetleri, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, puset ve engelli rampaları, misafir otoparkından meydana geliyor.

Çukurova Tower satış ofisi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Çukurova Tower Kartal’da 7 bin 68 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kartal Adliyesi'ne 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlandırılan Çukurova Tower, Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın mesafede bulunuyor.

Çukurova Tower satış ofisi adres bilgileri: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 Kartal

Çukurova Tower satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 517 55 55
Web: www.cukurovatower.com

Proje Bilgisi: Çukurova Tower