Çukurova Tower son durum

Çukurova Tower son durum detaylarını haberlerimizi takip ederek öğrenebilir ya da Çukurova Tower satış ofisini arayabilirsiniz

Çukurova Tower son durum

Çukurova Tower son durum detaylarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. 7 bin 68 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Çukurova Tower, Tago Mimarlık tarafından tasarlanıyor.

Çukurova Tower daire özellikleri
Çukurova Tower projesinde 236 adet daire bulunuyor. Stüdyodan 3+1’e kadar konut tiplerinin bulunduğu Kartal Çukurova Tower satılık daire büyüklükleri 42 metrekareden başlıyor. Buan göre Çukurova Tower daire büyüklükleri şöyle: Stüdyo daireler 42 metrekare, 1+1 daireler 64 metrekare ile 70 metrekare arasında, 2+1 daireler 93 metrekare ile 108 metrekare arasında, 3+1 daireler 147 metrekare ile 169 metrekare.

Çukurova Tower proje özellikleri
35 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Kartal Çukurova Tower satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo, oyun salonu, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness, wellness merkezi, concierge hizmetleri, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, puset ve engelli rampaları, misafir otoparkı gibi hizmetler sunuyor.

Çukurova Tower son durum
Çukurova Tower son durum detaylarını haberlerimizi takip ederek öğrenebilir ya da Çukurova Tower satış ofisini arayabilirsiniz.

Çukurova Tower nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Çukurova Tower Kartal'da 7 bin 68 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Kartal Adliyesi'ne 3 km, Kadıköy-Kartal Metro durağına ise 600 metrelik yürüme mesafesinde konumlandırılan Çukurova Tower, Bağdat Caddesi'ne 15, köprülere 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine de çok yakın mesafede bulunuyor.

Çukurova Tower adres bilgileri: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 Kartal

Çukurova Tower iletişim bilgileri
Telefon: 0216 517 55 55
Web: www.cukurovatower.com

 

 

Proje Bilgisi: Çukurova Tower