Çukurova Tower yatırımı, dünyayı kendine çekiyor

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da her hafta bir kat yükselerek hızla ilerleyen Çukurova Tower, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor

Çukurova Tower yatırımı, dünyayı kendine çekiyor

21 Mayıs 2013 / emlakwebtv
İstanbul’un yeni cazibe merkezi Kartal’da her hafta bir kat yükselerek hızla ilerleyen Çukurova Tower, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika, metroya 2 dakika mesafede konumlanan deniz ve adalar manzaralı Çukurova Tower’dan Almanya, İngiltere, İsveç, Hindistan ve Hollanda gibi pek çok farklı ülkede yaşayan Türk vatandaşları konut satın aldı. Çukurova Tower’dan sadece yüzde 1 peşinatla, taksitleri seneye ödemeye başlayarak ev sahibi olmak mümkün.

Çukurova Tower kampanyalarıyla satışta
Dünya standartlarındaki kalitesi ve merkezi konumuyla fark yaratan Çukurova Tower, 36 katta toplam 253 konuttan oluşan bir residence projesi. Çukurova Tower’dan sadece 1.420 TL peşinatla ve taksitleri seneye ödemeye başlayarak lüks bir ev sahibi olma fırsatı sunduklarını belirten Çukurova Gayrimenkul Satış Müdürü Nuray Yıldız, projede uygulanan kampanyayı şöyle anlattı; “Yüzde 1 peşinatla konutunu alanlar, peşinatın yüzde 12’sini bir yıl sonra, kalan yüzde 12’sini ise teslimde ödüyorlar. Yüzde 75’lik kısım için de projeye özel faiz oranlarıyla ve 120 aya varan vadelerle kredi alınabiliyor. Bir diğer alternatifte ise peşinatın yüzde 5’i hemen, yüzde 30’u teslimde ödenip kalan yüzde 65’lik kısım için alınacak banka kredisi bir yıl ertelenebiliyor. Çukurova Tower’da stüdyo daireler 142 bin TL, 1+1'ler 207 bin TL, 2+1'ler 350 bin TL, 3+1'ler ise 565 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.”

Kentsel dönüşüm, Kadıköy-Kartal arasını 20 dakikaya indiren ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na kadar uzatılacak olan metro, dünyanın en büyük adliye sarayı olan Kartal Adliyesi gibi pek çok faktörün etkisiyle prim potansiyeli çok yüksek olan Çukurova Tower, Ekim 2014’te teslim edilecek.

Çukrova Tower’ da bir çok hizmet memvcut
Lokasyonu, kalitesi ve mimarisiyle sadece Türkiye’de değil, dünyada da yatırımcıların dikkatini çeken Çukurova Tower’da, Back Up tarafından sunulacak 7/24 lobi resepsiyon ve concierge hizmetleri de bulunuyor. Concierge hizmeti kapsamında; resepsiyon hizmetleri, teslimat hizmetleri, ev temizlik hizmeti, seyahat danışmanlığı ve uçak bileti, otel rezervasyon hizmeti, oto kiralama, bilgilendirme hizmeti, fatura hizmeti, özel gün ve davet organizasyonu, kurye hizmeti, kuru temizleme, terzi ve lostra salonu, çiçek ve hediye gönderim organizasyonu, özel şoförlü havaalanı transferi, çilingir - cam gibi ihtiyaçlarda konut yardımı ve restoran rezervasyon hizmeti mevcut.

Çukurova Tower sakinlerinin yaşamını kolaylaştıran ve zamanını değerlendirebileceği tüm sosyal tesisler düşünülmüş
Yeşile dost konseptiyle öne çıkan ve yüzde 90’ı yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılan Çukurova Tower’da kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, ıhlamur ağaçlarıyla çevrili spor alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası mevcut. Projenin sosyal tesisleri içinde; açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi de yer alıyor. Çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı buluşturuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı Çukurova Tower sakinlerinin yaşamını kolaylaştırıyor. Toplantı odaları ise modern ve ferah tasarımlarıyla çalışanlara işlerini takip etme fırsatı sağlıyor.

Çukurova Tower hakkında detaylı bilgi için: www.cukurovatower.com

 

Proje Bilgisi: Çukurova Tower