Cushman & Wakefield'den Clarks'a stratejik tanışmanlık

Cushman & Wakefield, ünlü ayakkabı markası Clarks'ın en büyük mağazası için Viaport Outlet AVM'yi seçti

Cushman & Wakefield'den Clarks'a stratejik tanışmanlık

Cushman & Wakefield, uluslararası ayakkabı markası Clarks'ın Türkiye büyüme stratejisinde kilit rol oynamaya devam ediyor. Firma ünlü ayakkabı markası Clarks'ın en büyük mağazası için aldığı Viaport Outlet AVM'yi seçti.

İstanbul'un en başarılı AVM'si
İstanbul'daki en başarılı outlet alışveriş merkezlerinden biri olduğu için Viaport'un tercih edildiğini belirten Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden, " Bundan sonraki noktalar da yine müşterimiz için en uygun bölgelerdeki en stratejik noktalar olacaktır " diye konuştu.

Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden

En büyük mağazasını 260 metrekarelik alanıyla Viaport Outlet AVM'de açan Clarks, Türkiye'deki mağaza sayısını da 10'a çıkardı.

Özellikle yabancı markaları Türkiye'ye çekmeye çalıştıklarını belirten Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden: 'Türk perakende sektörü gelişmeye açık bir sektör. Büyüyen ekonomisi, artan harcanabilir gelir seviyesi ve güçlü tüketici demografisi ile uluslararası markalar için cazip bir pazar olan Türkiye için yabancı perakendeci ve yatırımcıların ilgisi çok önemli.' diye konuştu.