DAFF Yapı'dan erişilebilir fiyatlarla konak

DAFF Yapı imzasıyla Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları'nda satışlar devam ediyor. Projede yer alan konaklar piyasa koşullarının çok altında fiyatla satışa sunuluyor.

DAFF Yapı'dan erişilebilir fiyatlarla konak

DAFF Yapı imzasıyla Ankara Gölbaşı'nda hayata geçirilen ENDA Konakları'nda satışlar sürüor. Yatay mimari konsept ve akıllı ev teknolojisinin uygulandı projede, piyasa koşullarının çok altında maliyet ve kişiye özel ödeme planlarıyla konak keyfini yaşama şansı sunuluyor. 

Konak almak hiç bu kadar kolay olmamıştı

Ankara Gölbaşı'nda uygulanan ENDA Konakları'nda özel ödeme koşulları hazırlayan Kırkıncıoğlu Grup şirketlerinden DAFF Yapı, ayda 0.99 vade farkı ve 120 aya kadar vade şansı sunuyor. ENDA'nın yeni nesil konak keyfi isteyenlerin karşısına erişilebilir fiyatlarla çıktığını söyleyen DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu: "Tamamen bağımsız ve büyük bahçeli, akıllı ev teknolojili konakların fiyatları Ankara’nın cazibe merkezleri olan İncek, Çayyolu, Bilkent, Beysukent gibi bölgelerdeki normal daire fiyatları düzeyinde..." açıklamasında bulundu. Kırkıncıoğlu, mekandan memnuniyet konusundaki ilk kriterin lokasyon olduğunu ve ENDA'nın kurulduğu alanın hem merkeze yakınlık hem de kent trafiğine girmeden seri ulaşım imkanı sunan konumuyla dikkat çektiğini belirterek 

"Ankara’nın gözde eğitim kurumları da bu bölgede yer alıyor. Konut alıcılarının doğayla yakınlaşma isteği, bahçe özlemi, konut, sağlıklı çevre, temiz hava, kalite ve güvenlik beklentileri ENDA’da en üst düzeyde karşılanıyor. Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkilerine özlem de giderek artıyor. ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu değil, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı modunda komşuluk ilişkileri de yaşayacak” dedi. 

ENDA Konakları

Doğa ve teknolojinin nimetlerinin aynı anda sunulduğu ENDA Konakları 18 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen 20 adet konaktan meydana geliyor. 3 metre tavan yüksekliğine sahip konutlardan oluşan site içinde tamamen bağmısız ve dört cepheli konaklara yer veriliyor. Her bir konağın kenide ait 700 metrekarelik bahçesinin bulunduğu projede, 2 dönümlük de bostan alanı bulunuyor. Bu alanda ENDA sakinlerinin organit ve doğal tarım yapabilmesine de olanak tanınıyor. Projede yer alan sosyal olanaklar arasında da üvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu yer alıyor. Projede ayrıca 7/24 çalışan güvenlik personeli erforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmalarıyla koruma altında tutacak. 

Firma Bilgisi: daff yapı
Proje Bilgisi: enda konakları