Tual Bahçekent'te satışlar başladı

Dağ Mühendislik, Tual Adalar projesinin ardından Emlak Konut güvencesiyle hayata geçireceği ikinci projesi Tual Bahçekent'i de kamuoyuna tanıttı

Tual Bahçekent'te satışlar başladı

Dağ Mühendislik, Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edeceği ikinci projesi Tual Bahçekent'i kamuoyuna tanıttı. Tual Adalar'ın ardından hayata geçirilecek olan Tual Bahçekent, 190 dönümlük arazi üzerinde ve 1.739 konuttan meydana gelecek. 

Tual Bahçekent 2.5 yılda teslim edilecek
Projenin tanıtım toplantısında bilgi veren Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Dağ, inşaat çalışmalarının başladığı projenin 1.739 konuttan oluşacağını ve 190 dönümlük arazi üzerinde inşa edileceğini söyledi. Dağ:

"1+1'den, 4+1'e kadar daire seçeneklerinin sunulduğu 'Tual Bahçekent'in 2.5 yılda teslim edilmesini öngörüyoruz. Projemizde satışlar da bugün başladı (13 Mayıs)..." ifadelerini kullandı. 

 

Dağ Mühendislik ve Emlak Konut'tan ikinci proje: Tual Bahçekent

 

Hedef: Bahçekent'in yüksek prim potansiyeli
Son 10 sene içinde gerçekleştirilen modern konut projelerinin sosyal konut alanları ve güvenli yaşam alanı profili çizdiğini söyleyen Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ da:

"Bölge, geçtiğimiz birkaç yılda yüksek katlı projelere de ev sahipliği yapmaya başladı. Ulaşım alanında yaşanan gelişmeler ile bölgenin daha da gelişmesi öngörülüyor. 2019 yılında tamamlanması beklenen metro projesi ile bölge raylı sisteme entegre olacak. Bizim projemiz bu metro istasyonuna 5 dakika mesafede bulunuyor" ifadelerini kullandı. 

1.090 milyarlık yatırım: Tual Bahçekent 
Başakşehir/Bahçekent'te inşa edilecek olan Tual Bahçekent projesi, 1+1'den 4+1'e kadar farklılaşan daire seçenekleri içerecek. 2.5 senelik zaman zarfında teslim edilmesi hedeflenen Tual Bahçekent 1 milyar 90 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip olacak.

 

Firma Bilgisi: Dağ Mühendislik
Proje Bilgisi: tual bahçekent