Daikin Türkiye Orta Asya atılımını sürdürüyor

İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Daikin, Orta Asya'daki büyümesini sürdürüyor. Daikin Türkiye, Gürcistan'daki yeni mağaza açılışıyla, bölgedeki showroom sayısını 7'ye çıkardı.

Daikin Türkiye Orta Asya atılımını sürdürüyor

Daikin Türkiye, Gürcistan'da açtığı yeni mağazasıyla bölgedeki showroom sayısını 7'ye çıkardı. Türkiye'yi bölgenin üretim ve Ar-Ge üssü yapma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Daikin, Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Kazakistan, Ermenistan ve Türmenistan gibi ülkelere yayılımını sürdürüyor. 

Daikin'de Gürcistan'a showroom
Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te yer alan Sanapiro Caddesi'ne açılan showroom ile konut tipi cihazlardaki geniş ürün gamını bölge ile buluşturmayı sürdüren Daikin, split klime konusundaki uzmanlığını da yansıtan mağazalarında satış sonrası hizmetleri de sunuyor. Tiflis showroom'u ile Gürcistan'daki bireysel kullanıcılara da hizmet sunan Daikin'in ayrıca Bakü, Taşkent ve Beşkek'te de mağazası bulunuyor.

Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Azerbaycan'da disribütörleri aracılığıyla faaliyet gösteren Daikin, bu ülkelerde de en son teknoloji split klima modellerinin yanı sıra, değişken akışkan debili klima sistemleri hizmeti sunuyor. Daikin'in verdiği hizmet yelpazesi içinde ayrıca, merkezi sistem ürünleri, altherma ısı pompası ve tüm endüstriyel çözümler içeren geniş bir ürün gamı da bulunuyor

Azerbaycan, Özbekistan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan gibi ülkeler CIS (Commonwealth Of Independent States) ismiyle anılıyor.