Daire Kartal Projesi!

Daire Kartal Projesi Kale Grubu tarafından İstanbul Kartal'da hayat buluyor. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin 100 TL'den başlıyor

Daire Kartal Projesi!

Daire Kartal Projesi Kale Grubu tarafından İstanbul Kartal'da hayat buluyor. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin 100 TL'den başlıyor. Ön talep toplanan Daire kartal'da en düşük konut fiyatı 303 bin TL. 

2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Daire Kartal 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden gelen Daire Kartal satılık daire alanları 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor. Proje, 27 katlı blokta toplam 195 daireden meydana geliyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, kafe, güvenlik, güneşlenme terası gibi özelliklerin bulunduğu Daire Kartal pojesinin  daireleri akıllı ev sistemleri ile donatılıyor. 

Kale Grubu imzası taşıyan Daire Kartal fiyatları 303 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede ödeme seçenekleri ise henüz belirlenmedi. Ön talep toplanmaya devam edilen Daire Kartal projesi Mart ayında yapılacak olan lansman ile satışa sunulacak. 

İstanbul Anadolu Yakası'nın gelişen ve yatırımları ile değer kazanan bölgesi Kartal'da hayata geçirilen Daire Kartal'da daireler deniz manzarasına hakim. Proje, Yakacık metro istasyonuna 350 metre, Kartal metro istasyonuna 950 metre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı'ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 13 kilometre mesafede yer  alıyor. 

''Evim Benim Kale'm'' sloganı ile yola çıkılan Daire Kartal rezidans projesi olarak tasarlandı. Projenin dairelerinde akıllı ev sistemlerinin dışında alarm sistemleri, balkon ve ebeveyn banyosu gibi özelliklere yer veriliyor. Daire Kartal projesinin avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet adresinde ön talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Kale Grubu
Proje Bilgisi: Daire Kartal