Dalga Kule

DAP Yapı tarafından Maltepe'de konumlandırılan Dalga Kule satışları tamamlandı

Dalga Kule

Dalga Kule DAP Yapı tarafından Maltepe’de inşa ediliyor. 8 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan Dalga Kule 1+0, 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 369 bağımsız bölümün yer aldığı Dalga Kule’nin A bloğunda 178, B bloğun da ise 176 konut ve 15 adet ticari ünite bulunuyor. Dalga Kule satılık daire büyüklükleri 45 metrekare ile 101 metrekare arasında değişiyor. Dalga Kule daire büyüklükleri şöyle: Stüdyo daireler 45-61 metrekare, 1+1 daireler 60-88 metrekare, 2+1 daireler 80-101 metrekare.

Deniz dalgasından esinlenerek inşa edilen Dalga Kule dış yüzeyi camlardan oluşuyor. Hareketli ve kıvrımlı bir yapı olarak tasarlanan Dalga Kule 2 blok şeklinde yükseliyor. 22’şer katlı bir şekilde hayata geçirilen DAP Dalga Kule projesi özellikleri bakımından da dikkat çekiyor. Dalga Kule konut sahiplerine şu hizmetleri sunuyor:

1. Açılır kapanır yüzme havuzu
2. Yürüyüş ve koşu parkuru
3. Spor sahası
4. Fitness Center
5. Türk hamamı
6. Sauna
7. Masaj odaları
8. Kafe ve kahvaltı salonu
9. Jakuzi
10. Manzaralı daireler

Dalga Kule teslim tarihi
Dalga Kule projesinin satışları tamamlanmış olup, Dalga Kule teslimlerinin 2014 yılsonunda gerçekleşmesi planlanıyor. DAP Yapı’nın Maltepe’de hayata geçirdiği Tango, Burgu Kuleler ve Z Ofis projelerinin de teslimleri için aynı tarih veriliyor.

Dalga Kule hangi ödülleri aldı?
Geçtiğimiz yıl Londra’da, Avrupa’nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği ödül töreninden DAP Yapı 4 farklı projesi ile beraber ödül sahibi oldu. Bu ödüllere hak kazanan projelerinden biri de Dalga Kule projesiydi. Dalga Kule’nin Londra’da aldığı ödüller şunlar:

Mixed-use Architecture with Dalga Towers / Karışık Kullanımlı
Development Marketing with Dalga Towers / Gelişmiş Pazarlama
Dalga Kule, modern pazarlama teknikleriyle rekor sürede alıcısıyla buluşurken tasarımı da başarılı işlevselliğiyle ödüle layık görüldü.

Dalga Kule nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında DAP Yapı tarafından inşa edilen Dalga Kule Maltepe’de yer alıyor.

Dalga Kule nasıl gidilir?
Metroya ve E-5’e 600 metre, sahil yoluna 800 metre uzaklıkta. Adalet Sarayı ile 2 km mesafesi olan proje, Pendik-Yalova Feribot İskelesi’ne de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.

Dalga Kule iletişim bilgileri
www.dalgakule.com
444 33 39

Proje Bilgisi: Dalga Kule