Danfoss Türkiye, Sodex Fuarı'nda

Isıtma-soğutma sektöründe faaliyet gösteren Danfoss Türkiye Teskon Sodex Fuarı'na katıldı

Danfoss Türkiye, Sodex Fuarı'nda

sıtma-soğutma sektöründe faaliyet gösteren Danfoss Türkiye Teskon Sodex Fuarı'na katıldı. İzmir’de gerçekleştirilen fuarda katılımcılar, Danfoss Türkiye standına gelerek yetkililerden detaylı bilgi alma fırsatı buldular.

Danfoss Ürünlerine büyük ilgi
Danfoss’un; Döşemeden Isıtma Sistemleri, Daire Giriş İstasyonları, Oda Termostatları ve Termostatik Radyatör Vanaları ürünlerini sergilediği standı, katılımcıların ilgi odağı oldu. Fuarda ayrıca, Danfoss Türkiye İş Geliştirme Müdürü Recep Burak Kolsuk da katılımcılara, ‘Hidronik (Sulu Sistem) Tesisatlarda Balanslamanın Önemi’ konulu bir seminer verdi.

Isı pompası ile birlikte kullanıldığında yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufu sağlayan Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, tam otomasyon sağlayan kablolu ve kablosuz (wireless) kontrol sistemleri ile kullanıcılarına aynı zamanda büyük bir konfor da sunuyor.

Fuar katılımcıları Danfoss Türkiye İş Geliştirme Müdürü Recep Burak Kolsuk’un verdiği, ‘Hidronik (Sulu Sistem) Tesisatlarda Balanslamanın Önemi’ konulu seminerine de yoğun ilgi gösterdi. Özellikle otel, AVM, hastane ve ofis gibi büyük binalarda ısıtma ve soğutma amacıyla kullanılan mekanik tesisatta yapılacak olan balanslama işlemi ile yüzde 20’lere varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamanın mümkün olduğunu aktaranKolsuk, ısının tüm binaya eşit oranda dağılmasıyla daha konforlu bir yaşam ortamı oluştuğunu da aktardı.