Dap Adam Kule hediye kampanyası! Son gün 13 Mart!

Dap Adam Kule’den 13 Mart tarihine kadar rezidans ya da ofis olan herkese dünyaca ünlü bir markanın çantası hediye ediliyor

Dap Adam Kule hediye kampanyası! Son gün 13 Mart!

Dap Yapı tarafından İstanbul Maltepe’de inşaatına ve satışlarına devam edilen Dap Adam Kule’de teslimlerin 2017 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor. Proje rezidans daireler, ofis ve home ofislerden meydana geliyor.

Dap Adam Kule’nin özel ödeme planına göre, tutarın yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, yüzde 25’lik kısmı teslim tarihinde ödeniyor. Kalan tutar için ise firma bünyesinde 50 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Yüzde 1 KDV uygulanan Dap Adam Kule Dragos’un hediye kampanyasına göre, projeden 13 Mart 2016 tarihine kadar daire ya da ofis alan her müşteriye dünyaca ünlü bir markanın çantası hediye ediliyor.

Dap Yapı tarafından ilk 12 ay kira garantisi verilen Maltepe Dap Adam Kule’nin bir diğer ödeme planına göre ise; yine firma bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksit alternatifi sunuluyor.

27 katlı tek blok halinde yükselen Dap Adam Kule Dragos projesinin 8 katı ofis ve home ofis alanlarından meydana geliyor. Projede büyüklükleri 46 metrekare ila 144 metrekare arasında olan 1+0 ve 1+1 daireler yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Adam Kule