DAP Adam Kule projesi Maltepe'de yükseliyor

DAP Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği DAP Adam Kule projesi İstanbul Maltepe'de yükseliyor

DAP Adam Kule projesi Maltepe'de yükseliyor

DAP Yapı'nın İstanbul Maltepe'de hayata geçirdiği DAP Adam Kule projesi İstanbul Maltepe'de yükseliyor. Toplam 254 adet rezidans ve ev-ofis seçeneklerinden meydana gelen DAP Adam Kule projesi 3 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. 1+0 ve 1+1 konut seçeneklerinin yer aldığı DAP Adam Kule satılık daire alanları 46 metrekare ile 144 metrekare arasında. 

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan DAP Adam Kule 27 katlı tek kuleden oluşuyor. Projenin ilk 8 katında ofis ve home ofisler bulunuyor. Projede isteğe göre daireler birleştiriliyor. DAP Adam kule karma konseptli olarak yükseliyor. 

Deniz manzarası, kapalı otopark, adalar manzarası, kameralı güvenlik ve güvenlik gibi zengin sosyal alanların yer aldığı DAP Adam Kule fiyatları 306 bin TL ile 720 bin TL arasında değişiyor. Projeden yüzde 30 peşinat ile 48 ay sıfır faizle vade fırsatı sunuluyor. 

Mimari formunu insan konseptinden alan Adam Kule projesi yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Projenin yüzde 47'si ön talep sürecinde satıldı. Projede satışların yüzde 30'u yabancı yatırımcılara yapıldı. Ofislerin ise yüzde 65'i lansman sonrasında sahiplerini buldu. 

 İstanbul Maltepe'de yükselen DAP Adam Kule projesi konumu, sosyal donatıları ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Yatırım değeri yüksek olan projede malzeme ve işçilik kalitesine önem veriliyor. Adam Kule projesinin farklı mimari tasarımlara imza atan DAP Yapı'nın en zirve projelerinden birisi olması bekleniyor. 

Bölgenin çehresini değiştirecek olan Adam Kule Dap Yapı projesi 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek. Projede tüm bağımsız bölümler 1+0 ve 1+1 olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Adam Kule