DAP Dalga ve Burgu kulelere yoğun ilgi

Projelerinin yoğun ilgi gördüğü DAP Yapı’nın Maltepe’deki kuleleri satış öncesinde talep almaya başlıyor ve sonraki süreçte hızla alıcısıyla buluşuyor. Şirket, bu trendini Burgu ve Dalga’yla sürdürüyor.

DAP Dalga ve Burgu kulelere yoğun ilgi

04.10.2013

Kartal-Maltepe bölgesine birbirinden ilginç binalar kazandıran DAP Yapı, yelken kulelerle başlayan serüvenini Burgu ve Dalga’yla devam ettiriyor. Bağdat Caddesi’ne, metroya ve E-5’e çok yakın mesafede konumlanan Dalga ve Burgu Kule, kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alıyor. Dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na, Sabiha Gökçen Havaalanı’na, Pendik Yalova Feribot İskelesi ve Pendik Marintürk‘e yakınlığının yanı sıra denize 800 adımda kavuşma sözü veriyor.

Türkiye’nin ilk DALGA KULE’si

Türkiye’de ve dünyada ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan DAP Dalga Kule, dalgaların zeminden itibaren dikey yükselerek bulutları yakaladığı 2 kuleyi işaret ediyor. Projenin yüzde 80 gibi geniş ve önemli bir bölümü yeşil ve sosyal alanlar için ayrıldı. Projede dört mevsim kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahasının yanı sıra sosyal tesis bünyesinde fitness center, sauna, Türk Hamamı ve masaj odaları gibi sosyal alanlar konumlu.

Kurumsal yönetim sistemi

BURGU ve DALGA Kule, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yeni bir işletme anlayışı sunuyor. Projeden daire alanlar dilerlerse mevcut ve yeni yapılacak otellere ilavaten kendi yerlerini rezidans olarak kiralayarak ekstra gelir elde edebilecekler. Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilecek olan daireler profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek.

Proje Bilgisi: Burgu Kule