Dap Dragos Adam Kule fiyatları!

Dap Yapı’nın ön satışlarına başladığı Adam Kule fiyatları minimum 200 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Dap Dragos Adam Kule fiyatları!

Dap Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın Kartal Dragos bölgesinde Adam Kule ile yeni bir yaşam ve çalışma alanına daha imza atacak. Yakın zamanda inşaatına başlanacak olan projenin teslimleri 36 ay sonra yapılacak.

Şu an ön satış dönemi devam eden Dap Adam Kule, 27 katlı bir blokta toplam 254 adet bağımsız birimden meydana gelecek. Proje içerisinde rezidans daireler, home ofis ve ofisler yer alacak.

Lansman öncesi indirimli satışları yapılan Dap Dragos Adam Kule fiyatları minimum 200 bin TL’den başlıyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, 36 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Adam Kule Dragos ile ilgili yaptığı açıklamada;

“Projemizde ön satışlar devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 5.000 kişiden ön talep alındı. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule’de ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenleri bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Mayıs ayında kamuoyu ile de paylaşacağız” diye konuştu.

 

Proje Bilgisi: Adam Kule