DAP Holding'den Sürmene'ye okul yatırımı

DAP Holding, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından geliştirilen sosyal sorumluluk projesine destek sundu

DAP Holding'den Sürmene'ye okul yatırımı

Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği'nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlanan ve DAP Holding'in desteği ile hayata geçirilen "Ahmet Yılmaz özel Eğitim İş Uygulama Merkezi" Trabzon Sürmene'de hizmet vermeye başladı. 

DAP Holding'ten eğitime destek
Bir törenle eğitime açılan "Ahmet Yılmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi" hakkında açıklama yapan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz,  Türkiye'nin amaçladığı eğitimin kadın ve engellilerin ekonomik ve sosyal yaşama katılımlarını sağlamakla mümkün olacağını söyledi. Yılmaz:

"Bu konuda hepimize önemli görevler düşüyor. İş adamları olarak elimizi taşın altına koyup ülkemize ve memleketimize eğitim yatırımı yapmamız büyük önem taşıyor" dedi. 

Ziya Yılmaz'ın babasının ismi okula verildi
Eğitime açılan "Ahmet Yılmaz Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi"ne babasının isminin verilmesinin kendisine gurur verdiğini de belirten Yılmaz:

"Okul yatırımları insana yatırımdır. Geleceğe yatırımdır. Geleceğin dünyasında rekabet edebilmemiz için en önemli varlığımız gençlerimizin eğitimine destek vermemiz şart. DAP Holding olarak biz de bu önemli çalışmaların içerisinde olmak ve çocuklarımızı geleceğe hazırlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Dap Yapı