DAP İzmir'de lansman kampanyası başladı

DAP Yapı, İzmir'de hayata geçirdiği DAP İzmir projesinde lansman kampanyasının startını verdi. Ziya Yılmaz projede satışa çıkan birimlerin bölgede yer alan eski konutlardan daha ucuz olduğunu söyledi.

DAP İzmir'de lansman kampanyası başladı

DAP Holding, yoğun talebi geri çevirmemek için topraktan satış sunduğu DAP İzmir projesinde lansman kampanyasını başlattığını duyurdu. DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projede sürprizler yapmaya devam ettiklerini belirterek: "DAP İzmir’de sunduğumuz fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz" ifadelerini kullandı.

DAP İzmir'de lansman fırsatları

DAP Holding, İzmir'de topraktan satışa başladığı DAP İzmir projesinde lansman fırsatlarının başladığını duyurdu. DAP İzmir'de düşük taksit ve düşük peşinat kampanyası ve kişiye özel ödeme seçenekleri hazırladıklarını söyleyen DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: "Her zaman olduğu gibi hem oturumcuların hem de yatırımcıların memnun kalacağı bir fiyat politikası izliyoruz. İzmir’in güzelliğine yakışır, geniş daireler ve balkonları ile huzurlu bir yaşam vadeden DAP İzmir’de sunduğumuz fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz." dedi. Yılmaz, örnek gösterilecek bir işe imza attıklarını ve bu kapsamda talepleri karşılamak için lansmana özel kampanya hazırladıklarını da belirtti. 

 

DAP İzmir'de lansman kampanyası başladı

 

Yöneticilerin İzmir'e yönelimi artıyor

İzmir ve kentte konut sektörü açısından var olan yüksek potansiyele dikkat çeken Ziya Yılmaz, 2017 yılında kent genelinde satışı gerçekleşen birinci el konut adedinin 34 bin 661 olduğu bilgisini verdi. Ziya Yılmaz, Türkiye genelinde konut fiyatlarının en çok yükseldiği kendlerin başında da yüzde 18.9 ile İzmir'in geldiğini belirterek: "İzmir, bir süredir başta İstanbul olmak üzere orta ve üst düzey yöneticilerin daha fazla tercih ettiği veya yaşamak üzere iş fırsatlarını kolladığı bir şehir haline geldi.  Beyaz yakalı göç alan şehirler sıralamasında en başa yükseldi. Yapılan araştırmalara göre her on yönetici adayından dördü İzmir’de iş aramaya başladı" ifadelerini kullandı. 

10-12 yılda kendini amorti edecek

DAP İzmir projesinde yatırımcılar için sürprizler yapmaya devam ettiklerini ve alıcı ve yatırımcılarımın isteklerini geri çevirmemek adına lansmanı bile gerçekleştirilmeyen projenin önemli bir kısmını topraktan sattıklarını da dile getiren Ziya Yılmaz, İzmir'deki ilk projelerinde başlangıç fiyatlarını jest niteliğinde sunduklarını belirtti. Yılmaz, buna ek olarak 1 yıl kira garantisi olanağı sunarak yatırımın 10-12 yılda kendini amorti etmesine olanak tanıdıklarını da vurgulayarak: "Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek prim yapacak. Başta İzmirliler olmak üzere DAP İzmir’den konut sahibi olmak isteyenlerin bu avantajlı koşulları kaçırmamasını tavsiye ederiz" dedi. 

Rakamlarla İzmir'in dev potansiyeli

- Son 10 yılda kent genelindeki sanayi üretimi artışı: Yüzde 140
- Tüm dünyada en hızlı büyüme eğilimi gösteren ikinci kent
- Knight Frank tarafından 2017 yılında yapılan araştırmaya göre tüm dünyanın 150 metropolü içinde en değerli 8'inci kent
- Uluslararası yaşanabilirlik endeksinde 10 sıra birden yükseldi. 

Firma Bilgisi: Dap Holding
Proje Bilgisi: Dap Yapı İzmir