DAP Petek Rezidans nerede?

DAP Petek Rezidans nerede? sorusunun cevabına ve adres bilgilerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

DAP Petek Rezidans nerede?

DAP Petek Rezidans nerede? Sorusuna cevap vermeden önce projenin detaylarından bahsedelim. DAP Petek Rezidans projesi 132 adet bağımsız bölümden meydana geliyor. DAP Petek Rezidans projesi 1+1, 2+1, 3+1 dairelerinden meydana geliyor. DAP Petek Rezidans daire büyüklükleri 105 metrekare ile 338 metrekare arasında değişiyor.

DAP Petek Rezidans teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor. DAP Petek Rezidans 112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazadan oluşuyor. DAP Petek Rezidans ofislerin alanları 90 ile 142 metrekare. Petek Rezidans Taksim mağaza büyüklükleri de 157 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

DAP Petek Rezidans özellikleri
Petek Rezidans Taksim satılık daire sahipleri; kapalı otopark, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, asansör, ısı pay ölçer, su deposu, merkezi ısıtma sistemi, teras imkanlarından fayda sağlayabiliyor.

DAP Petek Rezidans fiyat listesi
Petek Rezidans fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. DAP Taksim projesinde fiyatların 4 bin 250 dolardan başlaması ön görülüyor. Petek Rezidans Taksim fiyat listesi için de ilerleyen günlerde haberlerimiz detaylarını kontrol edebilirsiniz.

DAP Petek Rezidans nerede?
DAP Yapı tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen DAP Petek Rezidans Taksim'de yer alıyor.

DAP Petek Rezidans adres bilgileri: Elmadağ Caddesi Taksim/İstanbul

DAP Petek Rezidans iletişim bilgileri
Telefon: 444 9 327
Web: http://dapyapi.com.tr/
E-mail: info@dapyapi.com.tr